События в миреwww.ukrinform.uaSep 16

Британії загрожує енергокриза - пожежа пошкодила ключовий кабель

nk_hauz/6hrrewS7g.jpeg

У Великій Британії пожежа пошкодила ключовий силовий кабель, по якому країна отримує електроенергію з Франції, що посилило енергетичну кризу в країні.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Bloomberg.

Як пише видання, зараз у Британії електроенергії настільки не вистачає, що будь-які інші аварії в електромережі або несподівані відключення електроенергії можуть залишити мільйони жителів країни без електроенергії.

Зазначається, що Велика Британія є чистим імпортером електроенергії. Постачання електрики з Франції, найбільшого експортера країни, здійснюються через два кабелі.

Після інциденту поставки з Франції скоротяться. Враховуючи, що половина пропускної здатності буде відімкнена до березня 2022 року, дефіцит електроенергії суттєво вплине на ціни наступного року. Інші потужності повинні бути підключені до 25 вересня, але це буде залежати від ступеня пошкодження та від того, чи можна безпечно експлуатувати кабель, йдеться у повідомленні.

«Якщо ми не почнемо виправляти ситуацію, то цієї зими ми зіткнемось із відключенням електроенергії», - сказала Кетрін Ньюман, генеральний директор Limejump Ltd., підрозділу Royal Dutch Shell Plc, в ефірі Bloomberg TV.

У липні цього року генеруюча компанія National Grid попереджала, що їй, можливо, буде складно задовольнити попит на електроенергію в період пікового зимового споживання.

💬 Последние комментарии
Елена
К кому?к американскому афроамериканцу?не смеши,а в кружевных труселях сейчас холодно, Роджеру подарю ,ему нужней,он молодая невеста,в смысле замуж вышел старый пердун.хе.ему массаж простаты теперь официально будут делать,а не как под мостом,там неофициально.
Елена
Родина с большой буквы,если это не малая родина,как у Роджера Тирасполь.
Елена
Прими успокоительное,стопятьдесят как обычно,попустит.
с
для того что бы удлинить одеяло нужно сверху отрезать полосу и пришить ее снизу.ноги мерзнуть не будут !!
Антиелена
Нет, Ленка-стрелка! Ты лучше купи себе новые кружевные труселя. Хоть какое-то разнообразие морячкам подари! А Роджера ты явно уважаешь! Такие эпитеты! Ты часом не ревнуешь?
гость
При температуре замерзания воды в стакане у прикроватной тумбочки резко проясняются мозги и возникает непреодолимое желание бежать в Россию и клясться в "вечной преданности и любви". Можно также для прояснения мозгов поместить Анну Лену Вербок в холодильник без шубы и теплых носков этак на пару часов
Кот
Не трынди,болезная!!!