Британський прем’єр Джонсон потрапив у корупційний скандал - ЗМІ
События в миреwww.ukrinform.ua29 апреля 2021

Британський прем’єр Джонсон потрапив у корупційний скандал - ЗМІ

Прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона підозрюють у неналежному використанні грошей партійних спонсорів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Reuters.

“Виборча комісія Великобританії почала розслідування стосовно ремонту у резиденції прем’єр-міністра на Даунінг стріт в Лондоні, вказуючи на дані про можливе вчинення правопорушення”, - йдеться у матеріалі.

Reuters стверджує, що “за словами опонентів Джонсона, він міг порушити британські правила, дозволивши партійним спонсорам таємно внести десятки тисяч фунтів на розкішний ремонт у його резиденції”.

“Під час емоційного виступу в парламенті Джонсон наполягав, що сам покрив усі витрати на ремонт. Однак, він уникав прямої відповіді на запитання стосовно того, чи зробив він це лише після того, як розпочався скандал”, - зазначає агентство.

Якщо Виборча комісія знайде докази вчинення Джонсоном правопорушення, на нього може бути накладено штраф у 20 тис. фунтів або розпочато окреме розслідування правоохоронними органами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ха, ты на Россию все время бочку катишь..опять склероз или раздвоение личности? это как у тебя одновременно маты и оскорбления с типа уважением уживаются))))
е
и это только то что известно всем, уважаемая..
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...