События в миреrubryka.comOct 28

Британський стартап створив дерев'яну платіжну карту: 80% прибутку віддадуть на відновлення лісів

nk_hauz/-mki0nchuukqgmgffvch.jpg

Британський стартап представив дерев'яну платіжну карту TreeCard. 80% прибутку, отриманого з платежів, буде направлятися на відновлення лісів, а решта 20% – на виробництво самих карт.

Це безкоштовна дебетова карта, яку можна поповнювати. Вона надається разом з мобільним додатком, який дозволяє стежити за витратами, розділяти рахунки з друзями, а також відстежувати, скільки дерев було посаджено на кошти, отримані з кожної платіжної операції. Комісія знімається не з користувача, а з продавця або магазину, в якому оплачують покупки. За словами засновників проєкту, за кожні витрачені 60 доларів будуть висаджувати одне дерево.

nk_hauz/-mki0pvggitauctqvzjv.jpg

Для виготовлення карти використовують деревину вишні і серцевину, виготовлену з перероблених пластикових пляшок. З одного дерева можна зробити 300 000 таких карт. Вони оснащені чіпом для безпечних розрахунків, підтримують безконтактні і мобільні платежі, працюють в мережі Mastercard.

TreeCard буде запущена в США, а також на деяких ринках ЄС і Великобританії протягом наступного року. Мета стартапу – висадити один мільярд дерев до 2026 року. Проєкт реалізується за підтримки німецької пошукової системи Ecosia, яка направляє 80% доходів на соціальні блага, в тому числі, на висадку дерев.

💬 Последние комментарии
Елена
Миллионов 6 в Красной Армии было,выше цифру пропустила.
Елена
Вот только не надо, грёбаных бандеровцев было пару сотен тысяч плюс булкохрусты роджеры,а в Красной Армии было миллионов 6 не меньше,так что не надо.Роджер небось за немцев то воевал бы,за чашку настоящего кофе,как отец Юща.
Игбун Хохлов
Вот и в 41-ом хохлоту думало, что Гитлеровская Германия великая непобедимая страна.
Червоний козак із зірочкою
Олексій, мізки ще треба мати! Ви хочете самим лише насиллям чогось досягти. Але нічого не досягнете, бо сила є не тільки у вас. Вам були потрібні стратегія і точні розрахунки. Але на то вже мізки які не які потрібні. А ви лише насмітили, як і раніше. А хто тепер за вами все прибирати буде? Ганьба!
Гость
головка пениса
Гость
ЭТО ТЫ УКРАЛ 5 МИЛЛИАРДОВ И СВАЛИЛ В АМЕРИКУ. ТЫ ЧЕ ЗАБЫЛ НА НАШЕЙ УКРАИНЕ, АМЕРИКАНЕЦ ЯЙЦЕНЮХ?!
Хвеликс
Арсений - это ГОЛОВА! Нет, скорее головка.