Британський стартап створив дерев'яну платіжну карту: 80% прибутку віддадуть на відновлення лісів
События в миреrubryka.com28 октября 2020

Британський стартап створив дерев'яну платіжну карту: 80% прибутку віддадуть на відновлення лісів

Британський стартап представив дерев'яну платіжну карту TreeCard. 80% прибутку, отриманого з платежів, буде направлятися на відновлення лісів, а решта 20% – на виробництво самих карт.

Це безкоштовна дебетова карта, яку можна поповнювати. Вона надається разом з мобільним додатком, який дозволяє стежити за витратами, розділяти рахунки з друзями, а також відстежувати, скільки дерев було посаджено на кошти, отримані з кожної платіжної операції. Комісія знімається не з користувача, а з продавця або магазину, в якому оплачують покупки. За словами засновників проєкту, за кожні витрачені 60 доларів будуть висаджувати одне дерево.

Для виготовлення карти використовують деревину вишні і серцевину, виготовлену з перероблених пластикових пляшок. З одного дерева можна зробити 300 000 таких карт. Вони оснащені чіпом для безпечних розрахунків, підтримують безконтактні і мобільні платежі, працюють в мережі Mastercard.

TreeCard буде запущена в США, а також на деяких ринках ЄС і Великобританії протягом наступного року. Мета стартапу – висадити один мільярд дерев до 2026 року. Проєкт реалізується за підтримки німецької пошукової системи Ecosia, яка направляє 80% доходів на соціальні блага, в тому числі, на висадку дерев.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
закон классической логики в данном случае НЕ подходит... если есть мозги, поймешь о чем я...
ера
..".на нарах"...?...так ты "от туда" срачишь патриот?...о! теперь и мы тя "раскусили"...а я не могла понять...откуда Этот непристойно-злобствующий жаргон...
Луна-2
Открытие сделала -давно тебя посещают такие глубокие мысли?
Луна-2
ИНТЕРЕСНО -А КТО ТУТ ЕЕ ЗАЩИЩАЛ ? Кто к ней в адвокаты набивался? кТО С НЕЙ В РАЗВЕДКУ ХОТЕЛ ИДТИ? И нате вам иду в отказ...я С Роджером пошла бы в разведку не потому что он веселый -а потому что он -надежный и своих не бросает.ц
-----
ответ дэ падла?
Весёлый Роджер
Точно "е", ты прямо ему по пятачку свинорыльному попал! :-)) "А ты Шмуля там смокчи, газеточки почитывай, а ты смокчи, смокчи, смокчи - себя перевоспитывай...!"
Весёлый Роджер
«Всюду точки…, точки…, точки…, Всюду точки… господа, А без точек… жизнь плохая – Не годиться никуда… Точек… нет - и ты, как нищий, День не знаешь как убить. Всю дорогу ищешь-рыщешь, Что бы, что-то, утащить. Ну, а скоро вновь проснёшься, Ты на нарах, как всегда, И, кряхтя, перевернёшься, Скажешь: «Здрасьте, господа! ....»