События в миреdip.org.uaOct 11

Британці не можуть купити предмети першої необхідності, полиці магазинів порожні

nk_hauz/ky11klDng.jpeg

У вихідні британські супермаркети зіткнулися з напливом покупців, які залишили порожні полиці. Кожен шостий британець заявив, що “не може купити основні продукти харчування”, а кожен третій вже почав закуповувати різдвяні запаси напередодні очікуваного взимку дефіциту. На фотографіях у ЗМІ видно порожні секції деяких британських супермаркетів, в яких вже закінчилося м’ясо, фрукти і заморожені продукти, пише британський таблоїд Daily Mail.

У суботу вранці полиці магазинів у Великобританії були порожні, і мільйони покупців кажуть, що не можуть купити основні продукти харчування протягом останніх двох тижнів, оскільки криза в системі поставок в Великобританії триває.

За даними Daily Mail, м’ясні продукти, фрукти і заморожені товари були розпродані, а покупці запасаються туалетним папером і бутильованою водою напередодні свят.

Нові дані Управління національної статистики (ONS) показують, що приблизно кожен шостий британець не зміг купити продукти першої необхідності за останні два тижні, що є останньою ознакою панічних покупок в Великобританії.

Опитування 1000 споживачів, проведене виданням The Grocer, показав, що дві третини покупців стурбовані або “дуже стурбовані” можливим дефіцитом продуктів харчування і напоїв перед Різдвом.

Щоб гарантовано отримати різдвяний обід 25 грудня, сотні тисяч покупців вже замовили різдвяну доставку, а кожен третій покупець уже почав запасатися продуктами.

Високопоставлені британські чиновники заявили, що вони розглядають можливість найму солдатів в якості водіїв вантажівок перед Різдвом, щоб запобігти браку продовольства, в той час як Британія переживає серію криз з хаотичними стрибками цін на бензин і браком вантажівок, повідомляє Focus.

На тлі побоювань нестачі продовольства в найближчі місяці і панічних покупок, що призводять до спустошення полиць супермаркетів, кожен шостий дорослий не зміг купити основні продукти харчування за останні два тижні. За даними Управління національної статистики, близько 17% дорослих заявили, що не можуть придбати такі товари через їх відсутність. Майже чверть дорослих сказали те ж саме про продукти не першої необхідності. Управління національної статистики прийшло до такого висновку, проаналізувавши відповіді 3 326 дорослих, отримані з 22 вересня по 3 жовтня в ході опитування “Думки і спосіб життя”. Більш того, 57% людей заявили, що все необхідне як і раніше можна купити.

Кожен сьомий житель Великобританії не може купити паливо, оскільки побоювання з приводу нестачі бензину і труднощі з наймом водіїв бензовозів привели до того, що автомобілісти стоять в багатогодинних чергах на автозаправних станціях, які закриваються через відсутність поставок.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?