События в миреdip.org.ua21 дек.

Brussels Airlines скасувала понад 50 рейсів через страйк співробітників

nk_hauz/s3QuuAT7R.webp

Brussels Airlines у понеділок через страйк співробітників була змушена скасувати 56 зі 116 запланованих рейсів. Вильотів не дочекалися 3500 пасажирів перевізника. Про це журналістам розповів речник авіакомпанії Кім Дейнін.

Згідно з розкладом онлайн-табло аеропорту Брюсселя, Brussels Airlines зняла польоти в Берлін, Франкфурт-на-Майні, Женеву, Мілан, Ліон, Стокгольм, Барселону, Валенсію і т. д. Представник перевізника пояснив, що рейси намагалися скасовувати тільки на напрямках завантаженням або за наявності альтернативного перевезення у партнерів по ринку.

«Половину вильотів нам вдалося зберегти завдяки переговорам із пілотами та бортпровідниками. Багато хто погодився вийти на роботу, щоб підтримати авіакомпанію», – пояснили у прес-службі.

Проте через збій у розкладі Brussels Airlines втратить близько 2,5 млн євро. До цього необхідно додати і необхідність повернення вартості квитків пасажирам. «Наша компанія переживає найважчу кризу, яку вона колись зазнавала. Удар дуже сильний», – сказав Кім Дейнін.

Зазначимо, що страйк розпочався через високе навантаження на співробітників перевізника. Багато хто зараз перебуває на лікарняному через пандемію, частина персоналу дотримується карантину після контакту з інфікованими. У результаті члени кабінних екіпажів та бортпровідників змушені закривати зміни відсутніх через хворобу.

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Хоть кто-то может привести (одну!) причину, накуя это надо Путину??? Эй Гивняр, а ну блесни "умом", напряги какашку, которая у тебя вместо извилины. Только не тупи как обычно.
Серж
Попользуют зелю скомороха и выкинут, как резиновое изделие! Поделом ему!!!
Ке-ке на Ке
Крымчане уже уехали...
Ассенизатор
Дурик, таблетки не забывай принимать, а то вон как тебя колбасит. Примеры приведи потоков звирячойи злобы. Пока что это из тебя прёт, из всех пор и отверстий, только ты и не замечаешь. А на счёт гивна - в свой рот загляни, там просто прорыв канализации. Там, где мозги должны быть - у тебя тоже гивно. Это я тебе как профессионал говорю.
Срочно всей Европе вымирать.
Смешно. Вымрите и станете нейтральными.
Каменяр
У кремлівського ватажка старечий маразм, ускладнений шизофренією та параноїдальним синдромом. В цьому основна причина сьогоднішнього ультиматуму РФ.
Ассенизатор
Герои не умирают, просто они так пахнут...