События в миреwww.ukrinform.uaApr 9

Букінгемський палац уперше повністю відкриє свої сади для громадськості

Благодійна організація Royal Collection Trust (RCT), яка опікується збереженням скарбів британської монархії, заявила, що відвідувачі зможуть цьогоріч уперше без присутності гіда побувати у садах навколо Букінгемського палацу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC. 

nk_hauz/-mxmmlwela6yocnm_f0t.jpg

За даними RCT, традиційне відкриття державних залів у палаці цього літа вже другий рік поспіль буде скасовано через пандемію коронавірусу.

Натомість відвідувачі зможуть вперше без гіда насолодитися королівськими садами загальною площею 39 акрів навколо Букінгемського палацу з липня до вересня цього року. 

Відвідувачам також буде дозволено зібратися на пікнік на траві у самих садах. Проте їм заборонятиметься готувати барбекю, грати з м’ячем та вживати спиртне.

Зазначається, що поточний дизайн садів навколо Букінгемського палацу не змінювався з 1820 року, коли Георг IV ще був британським королем.

Вартість одного квитка для дорослого становить 16,5 фунтів стерлінгів, а для дітей – 9 фунтів. Через неабиякий ажіотаж навколо майбутньої події RCT була змушена запровадити електронну чергу для купівлі квитків.

💬 Последние комментарии
е
Елена, это та самая Америка которая у тебя супер-пупер или есть еще какая-то?)))) не стесняйся поведай миру очередной свой тупой бред..
Игбун Хохлов
Просто возмутительные действия страны-агрессора.
Ост
Пока будете оглядываться на заинтересованность других- Так и будете ходить в марионетках. Свидоми.
е
ну я понимаю, что у тебя детская травма и хронический склероз...но до тебя тупой дуры так и не дойдет, что ТВОЯ половая жизнь под мостами здесь НИКОМУ не интересна....
е
Елена, шо ж твои америкосы так трусятся? они ж их сами воспитывали, кормили, вооружали??? Елена, ау - твоя Америка спонсор терроризма! и ты этим гордишься, дура тупая????
е
свидомые у вас как с логикой?))) это же "самый грязный и вонючий газ агрессора" и вы готовы его пропускать через свою чистую трубу?))) или деньги как обычно не пахнут?))
е
ага, твой брат по разуму))) такой же ибанутый и тупой...