Букінгемський палац уперше повністю відкриє свої сади для громадськості
События в миреwww.ukrinform.ua3 дня назад

Букінгемський палац уперше повністю відкриє свої сади для громадськості

Благодійна організація Royal Collection Trust (RCT), яка опікується збереженням скарбів британської монархії, заявила, що відвідувачі зможуть цьогоріч уперше без присутності гіда побувати у садах навколо Букінгемського палацу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC. 

За даними RCT, традиційне відкриття державних залів у палаці цього літа вже другий рік поспіль буде скасовано через пандемію коронавірусу.

Натомість відвідувачі зможуть вперше без гіда насолодитися королівськими садами загальною площею 39 акрів навколо Букінгемського палацу з липня до вересня цього року. 

Відвідувачам також буде дозволено зібратися на пікнік на траві у самих садах. Проте їм заборонятиметься готувати барбекю, грати з м’ячем та вживати спиртне.

Зазначається, що поточний дизайн садів навколо Букінгемського палацу не змінювався з 1820 року, коли Георг IV ще був британським королем.

Вартість одного квитка для дорослого становить 16,5 фунтів стерлінгів, а для дітей – 9 фунтів. Через неабиякий ажіотаж навколо майбутньої події RCT була змушена запровадити електронну чергу для купівлі квитків.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.