Букінгемський палац забороняв «кольоровим» займати службові посади, – The Guardian
События в миреbykvu.com03 июня 2021

Букінгемський палац забороняв «кольоровим» займати службові посади, – The Guardian

Архівні документи свідчать про те, що придворні королеви забороняли "кольоровим іммігрантам та іноземцям" займати клерикальні посади в Букінгемському палаці принаймні до кінця 1960-х років.

Про це повідомляє британське видання The Guardian.

В документах сказано не тільки про заборону приймати на хороші посади в палаці “кольорових” людей, а й також про звільнення королеви і її родини від законів, які були спрямовані проти дискримінації за ознакою раси та статі.

Історія відбулася приблизно в 1960-х. Урядовці хотіли прийняти закон, який зробив би незаконною відмову в прийманні на роботу особи “за ознакою раси чи етнічного походження”.

В документах з Національного архіву вказано, що у 1968 році тодішній міністр внутрішніх справ, головний “менеджер королеви” Джеймс Каллаган повідомив державним службовцям, що в них “не заведено призначати кольорових іммігрантів або іноземців” на “клерикальні посади в королівському палаці”. “Кольорових” брали на роботу тільки як обслуговуючий персонал. Коли в палаці відмовилися від такої практики – точно невідомо. Відповідних документів поки не знайшли.

В Букінгемському палаці від коментарів відмовились.

Королеву та членів її родини звільнили від відповідальності від цих законів на чотири десятиліття. Тобто, “кольорові” жінки не могли комусь поскаржитися на те, що зазнали дискримінації в королівському палаці.

Про расову та сексуальну рівність в палаці заговорили тільки через 10 років. В 1970-х було введено в дію три  відповідних закони.

Расистський скандал

Журналісти одразу пов’язали знайдені документи з історією Меган Маркл, яка першою заявила про те, що в неї були суїцидальні думки під час перебування в королівській родині. Вона казала, що членів королівської родини хвилювало питання стосовно кольору шкіри її майбутнього сина Арчі.

Після цього принц Вільям від імені королівської родини сказав, що вони – не расисти.

Пізніше Вінфрі запевнила, що слова Меган про расизм не стосуються королеви Єлизавети II та її чоловіка, герцога Единбурзького Філіпа.

У вівторок, 9 березня, Букінгемський палац вперше порушив мовчання і прокоментував відверте інтерв’ю герцогів Сассекських. У заяві від імені Єлизавети II повідомлялося, що вся королівська сім’я засмучена.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Эй Шмуля пердуще, ты свой возраст времён Мыкиты и кукурузы другим не приписывай! Ты какую-то херню написал, тебя уже никто не воспринимает тут - ты ТУПОЕ завистливое БРЕХЛО - которое НИГДЕ не было! Ты лучше про свои татушки на сраке расскажи , как там, ляхи-клиенты, коди тоби, на твоей дешёвой АЗС имеют, не шлепают тоби по ляжкам за бандеровские лозунги? «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.» Писня пыдара-путаны Шмули, спивается упервые: «Ах АЗС, АЗС, шум в голове, Мы кажется встречались где-то? наверняка! А Он улыбается всем... нет, только тебе, но как-то не взаправду и очень издалека…»
Весёлый Роджер
Ты бы Шмулю_Елен пропахандона побачил, ты бы тоже сказал - шо цэ бабушка, а то дедушка, в ворованных засцанных голубых кальсонах 2-ой свежести, а поверх до колен, красные кружевные майданные труселя – ой .лядь, ой ля-ля. Вот такие вот дела!
Весёлый Роджер
Ну дай хотя бы мои фразы про это? Ну дэ...? Опять ты нагло ВРЁШЬ Шмуля сцука и тильки обсераешь тут всех щирым гивном! Уже не я один тебе об этом пишу! НИ на один вопрос ты по теме не отвечаешь, а только увиливаешь от вопросов и переводишь на Россию! При чём тут Россия - ты мразь никак не напишешь про успехи пиндоколонии писли проплаченного пиндосами майдана! Дэ инвестиции тварь, ты же орал на майдане громче всех про них, про новые дороги и заводы, и наконец - ЭЙ падлюка брехливая - А вот самый простой вопрос - Дэ вакцина от панов? ВСЁ тварь заткнулся! Язык у сраку убежал!
3020
Может кто-то ещё верит, что Кличко с этой же или подобной вартой, возглавлял "мирные" протесты в феврале 2014 в Киеве?
см
я думал это девушка
см
прикольный чувак)
см
ДББЛД
Авторские статьи