Був закритий десятиліття. Запрацював Музей Помпеї, відновлений після бомбардувань і землетрусів
События в миреnv.ua26 января 2021

Був закритий десятиліття. Запрацював Музей Помпеї, відновлений після бомбардувань і землетрусів

У понеділок, 25 січня, відкрився Музей Помпеї, який залишався закритим протягом десятиліть після того, як був зруйнований в результаті бомбардувань і землетрусів.

Музей на руїнах міста, зруйнованого в 79 році нашої ери виверженням Везувію, у понеділок відкрили офіційні особи археологічного парку, передає AP.

Як заявив директор Музею Помпеї Массімо Осанна, повторне відкриття музею після стількох десятиліть мук - це «знак великої надії в дуже важкий момент».

Відомий під назвою Антикваріум, музей є постійною виставковою площею Помпеї. Тут відвідувачі можуть побачити ділянки розписаних фресками стін розкопаних вілл великого стародавнього міста, приклади деяких графіті, виявлених археологами, а також предмети домашнього вжитку - від срібних ложок до бронзових підігрівачів їжі, - знищені вулканічним вибухом.

Антикваріум, відкритий приблизно в 1873 році, був пошкоджений бомбардуваннями під час Другої світової війни, а також землетрусом у Неаполі в 1980 році. Після землетрусу музей був закритий, хоча в 2016 році тут проводили тимчасові виставки.

Експозиції Антикваріуму також показують історію Помпеї як поселення за кілька століть до того, як воно стало процвітаючим римським містом.

Через обмеження в зв'язку з пандемією COVID-19 в Італії в даний час музей можуть відвідати тільки відвідувачі з італійського регіону Кампанія. Втім, Помпеї - одна з головних туристичних визначних пам'яток Італії, і коли масовий туризм зрештою відновиться, туристи також будуть відвідувати Антикваріум.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
укрАина никогда не будет богатой и счастливой. Это квазигосударственное образование создавалось как русофобская площадка на границе с Россией. Хохол должен быть бедным и винить в своих бедах клятых москалей. Это единственная задача укрАины. Если хохлопотамы вдруг станут богатыми и счастливыми (что в принципе без России невозможно), то пропадет и сам смысл существования этой недостраны. Америка с нами, и она такого никогда не допустит. Пиндосы меньше всего заинтересованы в этом. Им нужны тупые, нищие, злобные орки, которыми хохлоту в настоящее время и являются.
Елена
Не всё оно сразу,шоб перэмога,не боись, дойдем когда надо, Америка с нами.,я не за войну говорю,а за богатую и счастливую Украину.
Елена
Не в Крыму, тебе туда дорога заказана,а на южном берегу Северного Ледовитого океана ты будешь отдыхать,а медаль тебе дадут,медаль Иуды,ха.ты её давно заслужил.
Игбун Хохлов
Полегчало? Неужели сразу было непонятно, что из себя представляет это жиденок?
Отож
Достаточно Ермаку дать,как той обезьяне,гранату.
Одесст
Родную мать продадут. Как все знакомо.
999
Везет нам с главнокомандующими! Два бухгалтера - ефрейтор Ющенко с министром обороны рядовым Ехануровым. Теперь - допризывник,прятавшийся от повесток из военкомата,Зеленский.