Чехія виступає за більш швидке розширення ЄС
События в миреwww.eurointegration.com.ua01 апреля 2021

Чехія виступає за більш швидке розширення ЄС

Чехія виступає за швидше розширення Європейського союзу і наполягатиме на цьому під час головування Португалії в Раді ЄС.

Про це у Белграді заявив міністр закордонних справ Чехії Томаш Петршичек, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Novinky.

Під час візиту міністр обговорив із сербськими чиновниками, включаючи президента Александара Вучича та прем'єр-міністра Ана Брнабіч, головним чином питання розвитку взаємної торгівлі, підтримки регіональної співпраці, просування Сербії до ЄС, розвитку пандемії та відновлення туризму.

"Що стосується процесу розширення, то ми хочемо дати цьому новий імпульс під час головування Португалії (в Європейському Союзі)", - заявив Петршичек.

Міністр  також зазначив у Белграді, що "співпраця із Західними Балканами та їх майбутня інтеграція до ЄС є одним із пріоритетів зовнішньої політики Чехії" , але "реформи потрібно продовжувати".

Сербія стала кандидатом у члени ЄС у 2012 році. Через три роки Євросоюз відкрив з нею перші розділи переговорів про приєднання.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ты за агентов пиши, не отвлекайся на Роджера, не уводит в сторону.. Что твоими агентами, что не попались сделано? Что из типа добытого ими сделало Украину процветающей страной с обеспеченным населением??? Ничего....
кУЧМА ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!! Грузина !!!
Весёлый Роджер
Шмуля ПЕРЕМОГА!!! Амерыка з вами, з майданутыми мудаками! «На одно рабочее место на Украине претендует шесть безработных - центр занятости» «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» Сала уронили – убийцам детей мало!
Весёлый Роджер
Шой-то и тут молчок, язык пропахандон Шмуля так и не высунул из дупы! Тому шо в методичке сказано ... обсирать Россию, а про отвечать... нычого нима!
Весёлый Роджер
Долбоэб Шмуля, это ты не виляй, а на вопросы отвечай! Таки чехи и предяву и бросили про взрывы тех снарядов, что один болгарский перец перепродавал ширым поддонкам, для войны на Донбассе. Тому що своего производства снарядов у гятих пидпиндосников НИМА!!! ВСЕ шесть заводов - ЗАКРЫЛИ и на металл попилили! Сало уронили! Хероям убийцам детей мало!
ВСПОМНИ ГОНГАДЗЕ кУЧМА
Как то быстро забыли про убиенного кучмой Гонгадзе !!! С особой жестокостью!!!
Елена
А сколько не поймалось? Думаю он не один в поле воин.сынов и дочерей у Украины много,а Роджер сын-дурак,как в сказке было у отца три сына,двое умных,а третий Роджер,ха.такие вот пироги., товарищи полковники,ха.