События в миреwww.ukrinform.ua26 сент.

Чехія закликала реформувати ВООЗ

nk_hauz/-mi7uwsbd1_cacayk6mj.jpg

Всесвітня організація охорони здоров’я не змогла адекватно відреагувати на пандемію коронавірусу і потребує реформування.

Про це заявив прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш на 75-ій сесії Генасамблеї ООН, передає кореспондент Укрінформу.

Бабіш наголосив, що Чехія виступає за відкриту дискусію щодо перегляду багатосторонньої архітектури охорони здоров’я, яка має базуватися на справедливій та об'єктивній оцінці міжнародної реакції на пандемію.

"На жаль, реакція, яку ми бачили з боку ВООЗ, не змогла забезпечити глобальне керівництво у галузі охорони здоров’я. Вона не діяла рішуче після спалаху пандемії в китайському Ухані та мала дуже обмежений успіх — м’яко кажучи — у наданні допомоги країнам для запобігання, захисту від хвороби та реагування на неї", - заявив чеський прем'єр.

Він закликав ООН узяти на себе координаційну роль у питанні доступу до вакцини та забезпечити, щоб різноманітні ініціативи доповнювали одна одну.

Бабіш також згадав про кібератаки на чеські лікарні та закликав усі країни співпрацювати через ООН для захисту медзакладів та іншої важливої ​​цивільної інфраструктури від кібератак.

"Немає кращого часу, ніж зараз, щоб показати, що міжнародна спільнота не буде толерувати агресивну кіберповедінку і що вона готова працювати скоординовано", - сказав чеський прем'єр.

💬 Последние комментарии
Елена
Петро Лексеевич не еврей.
Елена
Тебе и программы такой не надо,ты сам ещё тот бредо генератор.
Весёлый Роджер
Шановний "е". Есть такая программа для компа, называется "Бредо генератор". Ксати, пишет порой так грамотно и так похоже, что сразу и не поймешь, что это полный БРЕД! Так вот, Шмули вона ни треба - тому що мозги пердуна шизика этим генератором и являются!
Весёлый Роджер
"Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"
Весёлый Роджер
Надо пид кроватью пошукать - мабуть там кто прячется та Сало по ночам ыиест падлюка! Ну то що там с жинкой ... теребунькается - так цэ свидомого щирюка менее волнует, чем то, що кто-то Сало зъист! Ось то да! А в огороде-то - лебеда... А всё от того, що вы пропа_Хандона хунты, старого пердуна Шмулю_Елен не слухаете... А никто вас кормить и не обещал, вы ж на пути до панувания у Эуропу! А в пути - не кормят! Вот кто дойдёт ... Так що мажьте либрикатором свою хитрую *опу та пиСдуйте вы у Эуропу! «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
Кот
Сдулся Зельц!!!
Весёлый Роджер
Эй майданутые ждуны панувания - цэ спешал фо вас! А гандон Шмуля - пыдарас! ______________ "Коди жиды лаются - то у xoxлопов лбы трещат! ©"