Через коронавірус німецький авіаперевізник почав продавати спальні місця в економ-класі
События в миреwww.unian.ua22 ноября 2020

Через коронавірус німецький авіаперевізник почав продавати спальні місця в економ-класі

За $260 пасажир може отримати в своє розпорядження від трьох до чотирьох крісел, на яких можна буде спати горизонтально.

Німецька авіакомпанія Lufthansa почала тестувати продаж спальних місць в економ-класі на далекомагістральних рейсах.

Про це повідомляє Аvianews.com.

Поки новий продукт sleeper's row (спальний ряд) доступний тільки з середини листопада до середини грудня 2020 року на рейсах Франкфурт-Сан-Паулу і Сан-Паулу-Франкфурт.

За $260 пасажир може отримати в своє розпорядження від трьох до чотирьох крісел, на яких можна буде спати горизонтально. Для більшого комфорту бортпровідники видадуть спальний комплект з бізнес-класу, який включає матрац, подушку і ковдру.

Замовити спальний ряд можна тільки в аеропорту - на стійці реєстрації або безпосередньо біля виходу на посадку.

Поява нової послуги, ймовірно, пов'язана з великою кількістю вільних місць в літаках через пандемію COVID-19. Відповідно, продаючи порожні блоки крісел, авіакомпанія зможе отримати додатковий прибуток.

Кілька років тому схожу послугу ввели авіакомпанії Air New Zealand під назвою Economy Skycouch і Air Astana — «спальний економ». При цьому Air New Zealand виділяє для пасажирів спеціальні ряди, в яких можна збільшити ширину крісел для більш комфортного розташування лежачи.

Lufthansa

Lufthansa - найбільша німецька авіакомпанія, національний авіаперевізник Німеччини та найбільша авіакомпанія Європи, як за кількістю літаків, так і за кількістю перевезених пасажирів.

Скасування штрафів

21 листопада 2020 року авіакомпанія Ryanair тимчасово скасувала штрафи за зміну для нових бронювань. Згідно з оприлюдненими правилами, новий рейс можна вибрати на дати до 30 вересня 2021 року включно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Чего так тянет нас к беса. Мы душу дьяволу продали.. Ведь на МАЙДАНЕ МЫ тогда. ЗА ДЬЯВОЛА, УВЫ СТОЯЛИ...
Луна-2
47 млн - амеры не прокормят.Надо население угробить до 12 млн. граждан .Тогда о кей...Оно И ТАК УМЕНЬШАЕТСЯ КАТАСТРОФИЧЕСКИМИ ТЕМПАМИ - поэтому и перепись власть не делает - боится, узнать что население - уходит, как вода в песок.
Луна-2
Ты же вроде ушла?И вот на те вам, опять появилась -Недолго музыка играла. Недолго фрайер правил бал .Недолго Эра танцевала .Опять вернулась она к нам.Ты же жила в Германии - память -то девичья. должна знаать, что это такое. -РАСШИФРОВЫВАЮ - -ГСВГ-Группа Советских войск Германии.-специально для таких как ты ...умников.
ера
Прорвемся....Киев будет стоять, пока ... в киевском Соборе святой Софии...на его защите стоит, возвышая руки к небу, “Нерушимая Стена” Богоматерь Оранта...Вот Это...ВЕЧНО... (а то,что дорвались до влады...и беснуются...так Это пройдет...СКОРО...)
мм
Чего нас так тянет к бесам?
От ебанашки
Ага ,.сиди и печатаем за деньги - и платят нам -15 рублей за заметку.Ты подумай сколько мы тут зарабатываем за год. может перейдешь к нам в .качестве идиота на подсосе....))))
тт
А где Закон?