Через пандемію в крайній бідності опиняться ще 115 мільйонів людей - ООН
События в миреwww.ukrinform.ua04 декабря 2020

Через пандемію в крайній бідності опиняться ще 115 мільйонів людей - ООН

Найглибша глобальна рецесія з часів Великої депресії та скорочення світової економіки завдала потужний удар по найвразливішим верствам населення, що призвело до різкого зростання показників крайньої бідності у світі.

Про це сказав голова Генеральної Асамблеї ООН Волкан Бозкір, відкриваючи спеціальну сесію щодо відповіді на виклики пандемії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Очікується, що крайня бідність у глобальному масштабі зросте вперше за останні 20 років. В умовах крайнього зубожіння опиниться ще 115 мільйонів людей», - зазначив Бозкір.

Він уточнив, що припинилося надходження іноземних інвестицій, скорочуються обсяги торгівлі, експорту, надходження від туризму. «Кожна країна відчула на собі цей тиск», - зауважив голова Генасамблеї ООН.

Ситуацію погіршує гуманітарна криза. «Голод досяг безпрецедентних масштабів та загрожує найбіднішим у світі верствам населення», - підкреслив Бозкір.

Для того, щоб подолати виклики нинішньої пандемії та бути готовими до можливих сценаріїв у майбутньому, вже зараз потрібно вирішити цілий комплекс завдань. Насамперед, за його словами, потрібно забезпечити рівний доступ до вакцини для всіх країн, зміцнити політичні та ресурсні можливості для рівномірного розподілу препаратів, захистити найбільш вразливі країни від економічної кризи, забезпечити умови для комплексного й стійкого відновлення в усьому світі.

У цьому зв’язку Бозкір закликав країни-члени об’єднати зусилля, створити інвестиційні фонди, посилити внески в соціальні послуги та системи охорони здоров’я.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
ой ублюдки !! а это чмо медьведько ты выблядок хоть научись по УКРАИНСКИ ПИСАТЬ И РАЗГОВАРИВАТЬ. . ну что я могу вам всем пожелать. живите долго порализованными в леэачем положении и пусть ваши тела гниют при жизни за то все зло что вы ублюдки принесли в УКРАИНУ. правда она все таки выйдет наружу и вы суки ответите за все зло
е
Так что там с твоим мнением на счет украинских олигархов?..уже вторые сутки бегаешь, собираешься с мыслями?
Елена
А ты пропустил новыну про то что Газпром сказал что наверное закрывают проект Северный поток-2,не млышал?ну ещё конечно не окончательное решение,но .....а ты аж из трусов выскакивавал кричал пропадуть де без российского газа,аж видишь нет, никогда козлоослик не говори никогда, жизнь такая,вещь сложная.а Роджер мерзавец.
Весёлый Роджер
Шмуля ты пропустил эту новину - шо так? Шо болезный, тебе "только Заратустра не позволяет"? А..., ты всрался з перэляку, коди фамилии щирых олигархов бачишь! Вот ты мерзость продажная!
Весёлый Роджер
Оху.нная щирая логика! Так как в России плохой капитализм, то свидомым эуропеидам надо стать предателями и пидставляя Западу дупу, смокчать и драить сортиры мечтая о швыдком панувании за счёт панов. Во логика!!! Просто Жесть!!! Не побачил, а дэ тут труд на благо своей страны? Шо нима? Ну тады ой! Шмуля ты дэбил - мудак, всё ясно с тобой!
тт
пипец
nn
)