События в миреwww.ukrinform.ua16 нояб.

Через повінь у Канаді евакуюють ціле місто

Влада міста Меріт на півдні канадської провінції Британська Колумбія зобов'язала всіх мешканців негайно евакуюватися у зв’язку з повінню.

nk_hauz/tNTucPc7g.jpeg

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідне розпорядження оприлюднено на офіційному сайті міста Меріт.

Зазначається, що рівень води у місцевій річці піднявся настільки, що затопив два мости й відрізав доступ до третього. “Вода на невизначений термін вивела з ладу місцеву водоочисну станцію. Відсутність санітарних послуг створює ризик витоку стічних вод та наражає людей на особисту небезпеку”, - заявили у мерії.

Слід сказати, що Меріт, де проживає близько 7 тисяч людей, улітку потерпав від аномальної спеки та масштабних лісових пожеж.

Як повідомлялося, дощі, які останні кілька днів заливають південь Британської Колумбії, спричинили зсуви ґрунту, що на кілька годин заблокували близько 300 людей на трасі поблизу містечка Агасіс. До їх порятунку було залучено гелікоптер збройних сил Канади.

Інформації про загиблих унаслідок негоди, на щастя, немає.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.
Елена
Мы Луночка разные люди,нет ипостасей , правда....вэвЯселый не ВеРит...,беда...