События в мире24tv.ua13 янв.

Чи не найхолодніша зима в історії: в ОАЕ вдарили люті морози й усе вкрилося кригою

Нинішня зима в Об'єднаних Арабських Еміратах є чи не найхолоднішою в історію. У деяких регіонах, зокрема в передмісті Аль-Айна, дерева вкрилися бурульками, а водойми – кригою. Також у мережі поширили ролики, на яких видно автомобілі, покриті інієм і льодом,

nk_hauz/-mqu_bwqa6gz9swd-pbc.jpg

Надморозна зима в ОАЕ: що відомо

У населеному пункті Ракна поблизу Аль-Айна протягом трьох ночей синоптики фіксували мінусові температури повітря. Стовпчик термометра опускався до -5 градусів. Про це повідомляє ресурс "Русские Эмираты".

Експерт з погоди з Національного центру метеорології ОАЕ зазначив, що причиною зниження температури стала холодна повітряна маса, що рухається над пустелею зі сходу та північного сходу. Оскільки Ракна перебуває в долині, на її території температура є нижчою, ніж в інших місцях.

За словами синоптиків, в ОАЕ заморозки спостерігаються не вперше. У попередні роки також фіксувалися мінусові температури, і пустеля навіть покривалася інієм. До прикладу, в 2019 році сенсацією в соцмережах став зліплений в ОАЕ сніговик з граду.

В ОАЕ вдарили морози: дивіться відео

Якою є cередньостатистична зима в ОАЕ

  • Тут зима зазвичай – м'яка.
  • Температура повітря в денний час доби коливається в районі 25 градусів.
  • Вночі в прибережних районах – від 12 до 15 граусів, а на внутрішніх територіях температура може впасти до 5 градусів.
  • У горах, наприклад, на найвищій точці ОАЕ – вершині Джебель Джайс – в зимову пору року іноді випадає сніг.

💬 Последние комментарии
Елена
Новая космическая держава в мире появляется, вместе с аграрной это сила, Земля в иллюстраторе,Земля в иллюстраторе видна,как сын грустит о матери,а Роджер в это время на Мальте под мостом захлёбывается кое чем от зависти и злости, слюной захлёбывается,слюной .
Бремя белого человека
Индейцы требуют от чилийского правительства вернуть им их землю. Получается что правительство украло землю у мапуче и не знает теперь что с ней делать.
Масик
А я всегда думал, что это эстооонцы тормознутые... Посмотрим, через сколько до тупых дойдёт.
Ку
Аргументов нет. Поэтому США - полное говно! Соси у Бидона!
дедовщина Батькивщины
Расстрелявший сослуживцев солдат - оказался матросом... из Одессы 😁 из за хронической нищеты и недоедания в Нац-гвардии Украины - солдаты и матросы вынуждены подрабатывать ночными сторожами на Южмаше...
Манижа
Вот за этого парня и нужно голосовать! Если он попадет в парламент, то и там быстро наведет порядок.
Мухомор Каддафи
Срочник? Вот и вся причина. Срочник расстрелял профессиональных военных. Он оказался сильней. Значит за ним правда. Это военный нового типа. Такие побеждают. Побеждают во все времена.