Чоловіки в безпеці: уряд Малайзії заборонив жінкам критикувати своїх чоловіків
События в миреukrrain.com15 января 2021

Чоловіки в безпеці: уряд Малайзії заборонив жінкам критикувати своїх чоловіків

Феміністки жорстко розкритикували уряд Малайзії за те, що в рамках профілактики домашнього насильства, міністерство видало онлайн-постери, які рекомендують жінкам утриматися від уїдливих та іронічних коментарів на адресу чоловіка, щоб не розжарювати і без того напружену обстановку. Але користувачам соцмереж ця ідея не сподобалася. Вони розцінили такі рекомендації як посягання на права жінок, з якими в мусульманській Малайзії і без того не все гладко.

В Малайзії придумали оригінальний спосіб поліпшити атмосферу в сім'ях під час примусової самоізоляції, щоб уникнути збільшення числа розлучень після її скасування, як це сталося в Китаї. Так Міністерство у справах жінок видало віртуальні постери з рекомендаціями як гідно поводитися під час карантину. Зокрема, жінкам заборонили лаяти чоловіка за те, що він не допомагає по господарству, а щоб прохання жінок почули, запропонували імітувати голос мультяшного персонажа. Також жінкам рекомендували стежити за собою, фарбуватися і гарно одягатися, щоб потішити чоловіка, який вимушений сидіти вдома з дружиною.

На думку членів уряду, а саме, Міністерства у справах жінок, сім'ї та соціального розвитку, такі заходи дозволять зберегти сім'ї та уникнути збільшення кількості випадків домашнього насильства. Цікаво, що в цій мусульманській країні ініціювала, по суті, додаткове обмеження прав жінок, саме представниця жіночої статі, яка очолює відповідне міністерство, завданням якого якраз є досягнення гендерної рівності.

Така несправедливість відразу викликала гнів користувачів соцмереж, причому як жінок, так і чоловіків, які поспішили висловити свою незгоду в Twitter. Вони не оцінили турботу уряду про сімейне благополуччя, ціною обмеження прав жінок, і назвали поради красиво одягатися і не суперечити чоловікові під час карантину, щоб зберегти сім'ю, лицемірними на тлі збільшення кількості випадків домашнього насильства і порушення прав жінок в Малайзії.

Уряд звинуватили в сексизмі і неповазі до жінок, а постери назвали такими, що розпалюють гендерну нерівність.

«Нашою метою було поділитися своїми методами для підтримки позитивних відносин в родині під час роботи з дому», - поспішила виправдатися перед користувачами соцмереж Акхма Хассан, генеральний директор Міністерства у справах жінок. В результаті, уряду довелося принести офіційні вибачення і видалити опубліковані постери.

В Малайзії сьогодні налічується 2900 випадків зараження коронавірусом і 45 жертв. В цьому році уряд країни вже стикався зі звинуваченнями в сексизмі і мізогінії, коли член парламенту під час обговорення поправок до закону про домашнє насильство заявив, що чоловіки теж піддаються насильству, коли жінки на них лаються, відмовляються від виконання подружніх обов'язків і не дозволяють своїм чоловікам брати в дружини ще одну жінку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кочегар коммуны
Товарищ Манфред, а рассказать изберателям и прочим налогоплательщикам почему Россия там слабо? Или тупо нет никакого понимания или демократия не велит? Если нет понимания, то звони в Кремль и спроси что и зачем! Если демократия не позволяет, то консультируется в Минске! Не тупи, товарищ! И не корми свидомых! Это не есть гуд!
Канцлер Германии
И отключи от газа, хахаха )) Такой долбоеб, а решает отключить все из-за Украины. Европа не видит, что происходит в Украине!!!
кипчак
США сказали, что они пример демократии и всего-всего лучшего в подлунном мире, во и верьте, нечего копаться каким способом, для чего и почему. Не пытайтесь повторить - что позволено Юпитеру, не позволено быку, быстро рога обломают.
е
Елена, так что там с Законом на Украине в контексте данной статьи? Где ответ????
кипчак
Да, похоже, что стерненки это уже не люди, а инструменты(украинского разлива) в руках коварных америкашек. Таких они штампуют и финансируют с давних пор для определенных подрывных целей в разных регионах, с разными заданиями и под разным соусом, как исламских террористов, например. На местах подключаются также местные олигархи, воюющие между собой. но последнее слово всегда за США. Про Стерненко, если не ошибаюсь, говорили, что он нештатный сотрудник то ли СБУ, то ли полиции, как и про некоторых других убийц, которых никак не получается привлечь к ответственности, т.е. все они так или иначе под контролем и патронатом США. Не новых же диверсантов и наемных убийц каждый раз готовить.
Гость
Именно такие и нужны Держдупу, Она за деньги от них получает.
Нихт Ферштеен
И отключить Европу от российского газа, пусть дохнут