События в миреua.interfax.com.uaOct 17

Coca-Cola припиняє виробництво свого першого дієтичного напою

nk_hauz/-mjmntari5dv2gyz8ehz.jpg

Американська Coca-Cola Co., найбільший у світі виробник безалкогольних напоїв, відмовляється від виробництва свого першого дієтичного напою Tab, пише The Wall Street Journal.

Coca-Cola випустила бренд Tab 1963 року, після того як Royal Crown почала випускати дієтичну Diet Rite Cola. Популярність Tab сягнула піку в 1970-1980 роках, але почала знижуватися після випуску дієтичної Diet Coke.

За даними Euromonitor International, обсяги продажу Tab у світі у 2019 році становили $22 млрд, або 0,1% від загального обсягу продажу дієтичної коли. Лідерами ринку є Diet Coke, на яку припадає 35% обсягу продажу, і Coke Zero Sugar, частка якої становить 22%.

Coca-Cola продовжувала виробляти Tab переважно з огляду на шанувальників цього напою, які телефонували до штаб-квартири компанії і підписували петиції, якщо не могли знайти Tab.

"Ми хочемо переконатися, що ті, хто хоче Tab, отримує Tab", - сказав у 2001 році Дуглас Дафт, який на той час обіймав посаду голови та головного виконавчого директора Coca-Cola.

Минулого місяця Coca-Cola повідомила, що відмовиться майже від половини своїх 500 брендів в умовах пандемії. Компанія вже припинила випускати соки під брендом Odwalla та кокосову воду Zico.

Coca-Cola готує додатковий список продуктів, які буде знято з виробництва цього року, включно з Diet Coke з вишневим смаком, лимонадом Sprite і низькокалорійною Coke Life із додаванням замінника цукру. Компанія також відмовиться від деяких невеликих регіональних брендів.

Директор Coca-Cola з інновацій та маркетингу Кет Кетцер зазначила, що компанія хоче створити "простір для нових" брендів. Вона пояснила, що виробник відмовляється від невеликих брендів, які не зростають і не мають потенціалу.

Акції Coca-Cola під час торгів у Нью-Йорку в п'ятницю дорожчають на 0,3%.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи