Coca-Cola скоротить 2200 робітників у всьому світі
События в миреnews.finance.ua28 декабря 2020

Coca-Cola скоротить 2200 робітників у всьому світі

Найбільший світовий виробник безалкогольних напоїв Coca-Cola заявив, що скоротить 2200 робочих місць по всьому світу, в тому числі 1200 в США. Як повідомляє CNBC, пандемія коронавірусу прискорює зусилля з реструктуризації компанії, вона має намір скоротити витрати на тлі закриття барів, кінотеатрів і стадіонів, які продають її напої.

Станом на початок 2020 року в Coca-Cola працювало близько 86 000 співробітників. Але пандемія завдала удару по доходах і збільшила витрати гіганта на виробництво напоїв. Близько половини його продажів зазвичай припадає на споживачів, які п’ють його напої не вдома.

В цілому компанія планує витратити від $350 до $550 млн на вихідну допомогу.

Цього року Coca-Cola оголосила, що скоротить кількість своїх 430 брендів приблизно на 50% до 200, звужуючи свій портфель продуктів. Вона припинила випуск своїх брендів Tab і Zico, а на початку цього року закрила бізнес з виробництва фруктових соків і смузі Odwalla.

Компанія повідомила про виручку в розмірі $8,65 млрд за квартал, який закінчився 25 вересня, що на 9% менше, ніж торік, але є поліпшенням у порівнянні з ІІ кварталом, коли виручка впала на 28%. Прибуток в ІІІ кварталі впав приблизно на третину в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до $1,74 млрд.

Акції Coca-Cola, ринкова вартість якої становить $230 млрд, виросли на денних торгах менше ніж на 1%. У 2020 році акції впали на 3%.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Ну вот так
    28 декабря 2020
    Вообще закройте. Источник диабета и ожирения. Миру одолжение сделаете. И МАРС с Монделизом закройте. Да и Ферреро.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !