COVID-19, бюджет союзу, захист клімату будуть головними пунктами саміту ЄС - глава Євроради
События в миреua.interfax.com.ua10 декабря 2020

COVID-19, бюджет союзу, захист клімату будуть головними пунктами саміту ЄС - глава Євроради

Глава Євроради Шарль Мішель у листі-запрошенні європейським лідерам на саміт ЄС 10-11 грудня на перше місце в майбутньому порядку висунув боротьбу проти пандемії COVID-19.

"З пандемії COVID-19, ми вітаємо позитивні зміни щодо вакцин. Однак це не означає, що пандемія закінчилася. Тепер ми можемо активізувати нашу підготовку до розгортання та розповсюдження вакцин. Ми повинні продовжувати наші зусилля з координації тестування і скасування обмежень, зокрема на поїздки, коли це дозволяє епідеміологічна ситуація", - написав Мішель у листі, опублікованому в середу на сайті Європейської ради.

Він також висловив упевненість, що глави держав і урядів-країн ЄС зможуть цього разу домовитися з пакета семирічного бюджету ЄС і фонду відновлення економіки після пандемії.

Голова Євроради повідомив, що денне засідання лідерів ЄС у четвер буде присвячено кліматичним змінам. "Ми досягли домовленості про підвищення цільового показника скорочення викидів (парникових газів), як мінімум, на 55% до 2030 року. Робота над оптимальним способом досягнення цієї амбітної мети триває повним ходом. Це було б великим досягненням і зміцнило б наші претензії на провідну роль у боротьбі зі зміною клімату", - зазначив Мішель.

Робоча вечеря, продовжив він, буде присвячена міжнародному порядку.

"Після виборів наші відносини з США увійдуть до нової фази, і ми повинні закласти основу для міцного і рівноправного партнерства", - наголосив глава Євроради.

Він також нагадав, що згідно з жовтневою домовленістю європейських лідерів, вони повернуться до обговорення відносин з Туреччиною.

На другий день зустрічі, 11 грудня, буде обговорюватися "південне сусідство" Європейського союзу. "Це ключовий регіон для наших стратегічних інтересів, і ми повинні вивчити, як його відродити і надати йому новий вимір", - пояснив Мішель.

Потім учасники саміту обговорюватимуть питання безпеки. За словами глави Євроради, терористичні напади останніх декількох тижнів тільки зміцнили рішучість держав-членів ЄС спільно боротися з тероризмом, радикалізацією і насильницьким екстремізмом.

Зустріч, повідомив Мішель, завершиться самітом єврозони за участю голів Європейського центрального банку і Єврогрупи. "Це надасть нам можливості обговорити економічну ситуацію і дати подальші рекомендації щодо банківського союзу та союзу ринків капіталу", - написав він.

Голова Європейської ради в своєму листі лідерам ЄС в останню чергу згадав відносини з Великою Британією, переговори про які тривають. "Немає наміру планувати дискусію з цього питання. Голова (Євро) комісії проінформує нас про стан справ", - пояснив Мішель.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Жопа в полосочку , обоссан диван.Папа устроился в антимайдан!!!!-специально для таких как ты...
Елена
Ты ещё не сдох падаль?ты с Роджером пи..расом браты,ха.ты бе ушлепок учился что-ли,вафлеглот конченый.ха.
вставай страна огромная
НАВАЛЬНОМУ - ВОЛЯ, ПЛЕШИВОЙ МРАЗИ - СМЕРТЬ!!! БЕЙ МЕНТОВ, СПАСАЙ РОССИЮ!!! ВЫХОДИМ ВСЕ, И СНЕСЕМ ЭТОТ ХУЙЛОВСКИЙ ВОРОВСКОЙ РЕЖИМ!!!!
кипчак
Лазарева и Лапенко пошли дальше кастрюлеголовых, они внесли сортирные нотки в свой протест и претендуют на патентирование определения "сортирная революция". Пока светло особых происшествий не наблюдается, видимо провокаторы ожидают темноты. Хотя людей не так много, чтобы им надеяться под их прикрытием, организовать, нечто ужасное. Комментаторы "Дождя" с разочарованием в голосе описывают, что в отдельных местах народ разошелся и вообще не понимают, что к чему. Пускай список вопросов составят, думаю им объяснят с подтверждением видеокадрами и приложением статей уголовного кодекса. Глупость или не знание законов не освобождает от ответственности.
Анна Солодова
Chanel N5 "Быть или не быть?" - вот в чём вопрос.
Елена
Оставь себе, верёвку для белья, мыло для стирки,ха,небось в холодной воде без моющих средств стираешься, экономишь, Плюшкин,ха.
гость
Антисоветчик рассуждает про нацизм. У либералов так принято, сводить вторую мировую войну к "духовному противостоянию хомо-советикус и нацистов". В реале перед войной Германии с СССР - среди всех немцев "нацистов" от силы была десятая часть (~10 млн членов нсдап в 100 млн Германии), не считая остального третьего рейха, общим гражданским числом 250 млн. Против СССР воевали и работали на Третий рейх не только нацисты, а также им сочуствующие, сообщники и пособники - и было их в несколько раз больше, чем самих "нацистов". А Шахназаров пусть дальше снимает антисоветское кино про "немецкий мистический военный дух" (мерзопакостная кинушка "белый тигр").