CША запровадили санкції проти 5 іранських організацій за спробу втручання у вибори
События в миреwww.eurointegration.com.ua23 октября 2020

CША запровадили санкції проти 5 іранських організацій за спробу втручання у вибори

США запровадили санкції проти іранських організацій, яких вважають причетними до спроби втручання у президентські вибори в США. 

Про це повідомило Міністерство фінансів США, пише "Європейська правда". Йдеться про п’ять організацій.  

Нагадаємо, напередодні спецслужби США звинуватили Іран і Росію у спробі використати дані виборців, щоб посіяти хаос напередодні президентських виборів в США 3 листопада.

"Казначейство визначило, що Корпус вартових ісламської революції, IRGC-Qods - його спецпідрозділ, та Інститут Баяна Гоштара (Bayan Rasaneh Gostar Institute) … прямо або опосередковано були долучені, спонсорували, приховували інформацію або в інший спосіб брали участь в іноземному втручанні у президентські вибори в США 2020 року", - зазначається у повідомленні.

До списку потрапити також Іранське Ісламське радіо, канал IRTVU та агентство International Union of Virtual Media (IUVM), які належать або контролюються IRGC-QF. 

"Кампанії з дезінформації, які запускав іранський режим, спрямовувалися на те, щоб посіяти розбрат серед користувачів соцмереж та месенджерів", - зазначають у повідомленні. 

Агентство IUVM звинувачують також у поширенні "теорій змов" та дезінформації про коронавірус.

"Усі активи даних осіб у юрисдикції США будуть заблоковані, а громадянам та організаціям США забороняются транзакції з ними", - пише Казначейство.

Крім того, під санкції можуть потрапити й іноземні організації, які мають значні зв’язки з ними. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперед. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберег свою жизнь. Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут….»
Весёлый Роджер
То ни я "55 летняя нимфетка", тай рука не моя! ТО не моя дупа пердала, то моя цигарка так шквырчала!
Ну и пусть дуют
Ну и йух с ними!
Весёлый Роджер
Точек... мало ... Шмуля ... мало... точек - НЕ ВЕРЮ!!!! А нормальные люди это кто? Это те, кто у пиндосов смокчут, да пидтримки от них ждут? А..., это те, у которых Петя, Беня, Сеня и Зе - херои и паны? Вот эти, для которых пиндосы ыщо зелених грошей напечатают, мабуть с головами бандеровских палачей, заместо президентов!?
Весёлый Роджер
Ну да, на хрен свидомому тай щирому Мона Лиза? Вот Сало тай Ыщо Сало, да с гусем - ось цэ для щирюка дило! ТакЪ победим? Ось так Шмуля - свинорылое мудилло!
Весёлый Роджер
"55 летняя нимфетка" - это не диагноз, это Шмуля вже анамнез! Звучит почти как: 70-летний пионер – всем бандеровцам пример! Что там у тебя написано в справке про твою шизофрению? А, ну даФай, колись, свинорыл ты продажный, бандерлог ты недострелянный! И этому мудаку, тут некоторые поют оды радости и восхищаются ЕГО женственностью! Палата №6 отдыхает!
Vaffen
Конченый