DAAD скасовує студентські стажування в Німеччині на літо 2020
События в мире31 марта 2020

DAAD скасовує студентські стажування в Німеччині на літо 2020

Неможливість приступити до навчання в німецьких вузах по стипендії DAAD влітку 2020 року в організації пояснили тим, що через пандемію коронавируса багато вузів в Німеччині призупинили свою работу. Іноземні студенти, які отримали стипендії Німецької служби академічних обмінів DAAD для навчання в німецьких вузах з літа 2020 року, не зможуть ними скористатися. Як йдеться на сайті DAAD, в зв'язку з пандемією коронавируса SARS-CoV-2 багато університетів Німеччини призупинили свою роботу на деякий час.

У той же час уповноважений уряду ФРН з суспільної співпраці з РФ, Центральною Азією і країнами Східного партнерства Дірк Візе (Dirk Wiese) заявив в інтерв'ю газеті "Известия", опублікованому у вівторок, 31 березня, що після закінчення пандемії COVID-19 Німеччина докладе максимум зусиль для відновлення в найкоротші терміни студентських обмінів з Росією.

За словами політика, які прибули в Німеччину з Росії студенти складають п'яту за величиною групу учнів в ФРН. У 2018 році їх було понад 14 тисяч, вказав Візе.

У свою чергу прес-секретар DAAD Міхаель Флаке (Michael Flacke) повідомив російському виданню, що число російських претендентів на стипендії DAAD протягом багатьох років демонструє позитивну динаміку, і висловив думку, що після подолання кризи ця тенденція збережеться.

Тим, хто збирався приступити до навчання в німецьких вузах влітку 2020 року, в DAAD радять постаратися організувати приїзд до Німеччини до початку зимового семестру. У той же час в організації пообіцяли продовжити виплату стипендій іноземним студентам, які через пандемію коронавируса не змогли повернутися на батьківщину.

Що стосується програми ЄС по студентським обмінам Erasmus +, то в разі зміни дати повернення на батьківщину її учасників або анулювання запрошення до участі в програмі обміну Європейська комісія взяла на себе зобов'язання компенсувати витрати студентів, аж до стовідсоткового розміру стипендії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Т2
лучше не думать кто там "он" , а кто "она".
Елена
Ктот , кто,Весёлый Роджер,видишь лыбится,загорел на Мальте, копчёным стал.ха.
Прохожий
Ток не удивляйся, но они спокойно вколят РОССИЙСКУЮ ВАКЦИНУ И СЕБЕ И ДЕТЯМ.... и будут продолжать орать - Путин урод! москалей геть! Украина цэ гейропа и т.п. и т.д.
Игбун Хохлов
Вторая в нижнем ряду - что за тёла?
е
Обидно конечно, но факты упрямая вещь
Весёлый Роджер
"е" - может тебе и обидно будет, но той страны вже нима! Её продали и проскакали! Промышленности тоже нет, осталось с/х и тупой, рагулями затравленный, мечтательный сброд. Никакого майдана не будет, постепенно вымрет это эуропеидное стадо. Я никого не очерняю!!! Я лишь констатирую упрямые факты трагедии, а не пышаюсь этим падением в пропасть! А всё началось с НЕВИННОЙ шутки про "Глобус Украины". И вон он её КЫНЕЦ!
Весёлый Роджер
Ось цэ дило - тута точек до хрена наставил, Шмуля наш мудилло!