События в миреglavcom.uaSep 25

Дефіцит паперу в Америці вдарив по рітейлерам, – Bloomberg

nk_hauz/G74ySJNng.jpeg

Стрімко зростаючий попит на коробки і пакувальні матеріали під час пандемії призвів до скорочення виробництва паперу в Північній Америці. Дефіцит завдав удар американським рітейлерам, пише Bloomberg. Обсяги торгівлі в сфері електронної комерції сильно виросли відтоді, як багато споживачів перейшли на віддалену роботу і стали проводити багато часу вдома. У зв’язку з цим деякі паперові фабрики перейшли на виробництво картону, прагнучи задовольнити попит. Іншим заводам довелося припинити роботу на тлі коронакризи. В результаті потужності з виробництва паперу в Північній Америці в 2020 скоротилися майже на п’яту частину в порівнянні з 2019 роком. Імпорт паперу з-за кордону також сильно скоротився через різке зростання витрат на перевезення товарів та зростаючого попиту на пакувальні матеріали в інших сферах економіки. Обсяг ввезених в США паперу і картону в 2020 році впав на 9,7%. Зараз запаси цих матеріалів настільки обмежені, що деякі комерційні друкарні не можуть отримати потрібний їм папір «за будь-яку ціну», за словами директора дослідницької компанії ERA Forest Products Research Кевіна Мейсона. Віцепрезидент з продажу друкарської компанії Nahan Марк Грофф заявив, що цього літа середня ціна паперу виросла на 16%. Експерт очікує, що напруженість на ринку збережеться до 2023 року. Президент маркетингової компанії Belardi Wong Поллі Вонг розповіла, що частина її клієнтів не змогли провести осінні рекламні кампанії через перебої в роботі друкарень. За оцінкою Вонг, через дефіцит паперу фірми не встигнуть надрукувати і доставити в американські будинки 100 мільйонів товарних каталогів до Різдва – найбільшому сезону витрат у році, і галузь роздрібної торгівлі охоплює паніка. Статистика показує, що друковані каталоги знову набувають популярності. Професор Джонатан Чжан з Університету Колорадо вважає, що читачі «перевантажені великою кількістю цифрових матеріалів» і повертаються до більш звичних паперових носіїв. А в супермаркетах США перестало вистачати туалетного паперу і паперових рушників, і деякі магазини встановлюють ліміт покупок, щоб виграти час і поповнити запаси. Книжкові видавництва також повідомляють про проблеми з поставками, необхідними для випуску нових продуктів. Разом з тим, діти повертаються до шкіл після скасування локдауну, і попит на паперові вироби став найвищим за п’ять років.

💬 Последние комментарии
Елена
Иди опохмелись несчастное.
Луна-2
Привет Роджер тебя тоже не было видно всю неделю - очень скучала .Насчет того, что было, я сама не знаю, но только не ковид -будь он неладен - простуда .ОСЛОЖНЕННАЯ температурой - но вышла вроде -тьфу -тьфу ...ПЛОХО ТОЛЬКО ЧТО СЕЙЧАС ВРАЧЕЙ НЕ ДОЖДЕШЬСЯ .ЧУТЬ ЧТО -ЗВОНИ В СКОРУЮ...советы читала - помогли, спасибо.
Весёлый Роджер
Вы не понимаете, вот тех правильных хлопцев що у 1941 року пишли служить не отсталым москалям, а пишли до передовой технологичной Германии! Ос цэ дило, так и дило, да и кормили у немцев лучше и шнапсу бохато, да и давали тащить награбленное добро у свою хату! Сала бандеровцам - освободителям Хатыни! Сала хероям УПА и продажным пархатым пропахандонам Шмулям та Срулям!
Весёлый Роджер
Для всех - этот ТУПОЙ свинорылый Сруль даже и не чуял, на своём "теплом" складе с дюффицитом, про ФИДОНЕТ, тому що вин тоди делал своему керивнику миньет!
Весёлый Роджер
ОЙ Шмуля Сруль, таки ты поясни народу, а дэ там Роджер от снарядов всрался з переляку и ГЛАВНОЕ!!! А що то за ЩИРОЕ ГИВНО- що отдал приказ бить НЕ ПРИЦЕЛЬНО!!! 25 кг снарядами по мирным жителям? Давай Сруль отвечай!
----
А вот Луночка, вы не чуяли як живут боХато пиндосные жополизы у Албании, Болгарии, Грузии и тд! Тамо так панують, так панують, що там зовсим народу не осталось - одни старики! Сало Америке и Д. Псаки!
Весёлый Роджер
Привет лапа! Как ты там? Оклемалась? Что у тебя было? Советы мои прочитала по борьбе с гриппом или не успела?