События в миреmind.uaJul 17

Демократи США готують новий план з легалізації марихуани

nk_hauz/-mekrddvrfvpbhhd41ax.jpg

Три сенатори від демократів склали і винесли на обговорення чорновий варіант законопроекту, який переглядає ставлення держави до вживання марихуани. Новий акт, якщо він буде прийнятий, декриміналізує марихуану на федеральному рівні, амністує всіх засуджених за ненасильницькі злочини, пов'язані з каннабісом, і створить «нову програму грантів для фінансування некомерційних організацій, що допомагають всім постраждалим у війні з наркотиками», пише HighTech Plus з посиланням на The Verge.

У передмові до 30-сторінкового законопроекту сенатори зазначають, що вживання марихуани дорослими легалізовано вже в 18 штатах. Медична марихуана дозволена в 37 штатах, на Пуерто-Ріко, в окрузі Вашингтон, на Гуамі і на Віргінських островах США, пише The Verge.

 «Ці зміни відображають динаміку громадської думки і підтримку по всьому політичному спектру, – йдеться в документі. – За сприяння держави бізнес канабісу нарешті буде прирівняний до інших видів бізнесу і отримає доступ до важливих фінансових служб, наприклад, банківських рахунків і позик. Не будуть стримуватися медичні дослідження».

До того ж, автори законопроекту пропонують:

Не продавати марихуану особам молодше 21 років.

Провести дослідження впливу легалізації на суспільство в штатах, де марихуана дозволена.

Впровадити три великі програми допомоги постраждалим від війни з наркотиками, розпочатої ще в 70-ті.

Оголосити амністію всім заарештованим і засудженим за ненасильницькі злочини, пов'язані з марихуаною, і рекомендувати штатам зробити те саме.

Ввести акцизний збір на продукцію з марихуани, за аналогією з тютюновою та алкогольною продукцією.

Законопроект ще не був офіційно представлений Конгресу, а його остаточний варіант з'явиться протягом 2021 року. Основне завдання чернетки – викликати дискусію серед зацікавлених сторін.

💬 Последние комментарии
Морж
А как я, простой гражданин Украины, могу повлиять на тех кто выдвигает кандидатуры в депутаты, президенты ? Как народ на это может повлиять ?! ...то холопов – Зеленских и Порошенок - к политике народ и близко бы не подпустил… Чо ты мелешь ?!
Антиелена
А у Пиндосии твоей сколько, дура ты майданутая? Забыла про то, что они вообще перестали публиковать данные о ВВП, потому что минус у них? А ты, сука, я вижу Президента слушаешь?!)) Правильно, тебе полезно! А касательно прошлого какие уроки ты, бездарь, извлекла из истории Украдины? А я тебе скажу. Вся история Украдины - это история передела собственности. Подчеркиваю, передела, а не создания! Ты бы лучше на курсы какие сходила что ли! ТП!
Антиелена
О, как задевает, говно ты безмозглое! Это ты пи@дишь как Троцкий, научись хоть по буквам на клавиатуре попадать. Сразу видно, что мозг продала вместо почки! Это ты в сети такая смелая, мразь майданутая? Пи@дуй сортиры мыть у гейропу, это все что ты умеешь.
наблюдатель
И антинародное властвование проводит военную операцию против жителей Донбасса, которые отказались признавать итоги государственного переворота. А кто выступает против Донбасса (Донецка и Луганска), кто вредит Донбассу (Донецку и Луганску), тот враг поганый, мерзкий для мирных людей, жителей Донбасса (Донецка и Луганска).
ЦЕ пропаганда!
УПС
Гость
Дожили. А управление МКС, а также координация всех космических программ находятся в руках США. При этом в Штатах на законодательном уровне закреплено, что все космические объекты, в т.ч. Луна, Марс и другие, находятся в американской юрисдикции.
гвоздь
...