Демократи США готують новий план з легалізації марихуани
События в миреmind.ua8 дней назад

Демократи США готують новий план з легалізації марихуани

Три сенатори від демократів склали і винесли на обговорення чорновий варіант законопроекту, який переглядає ставлення держави до вживання марихуани. Новий акт, якщо він буде прийнятий, декриміналізує марихуану на федеральному рівні, амністує всіх засуджених за ненасильницькі злочини, пов'язані з каннабісом, і створить «нову програму грантів для фінансування некомерційних організацій, що допомагають всім постраждалим у війні з наркотиками», пише HighTech Plus з посиланням на The Verge.

У передмові до 30-сторінкового законопроекту сенатори зазначають, що вживання марихуани дорослими легалізовано вже в 18 штатах. Медична марихуана дозволена в 37 штатах, на Пуерто-Ріко, в окрузі Вашингтон, на Гуамі і на Віргінських островах США, пише The Verge.

 «Ці зміни відображають динаміку громадської думки і підтримку по всьому політичному спектру, – йдеться в документі. – За сприяння держави бізнес канабісу нарешті буде прирівняний до інших видів бізнесу і отримає доступ до важливих фінансових служб, наприклад, банківських рахунків і позик. Не будуть стримуватися медичні дослідження».

До того ж, автори законопроекту пропонують:

Не продавати марихуану особам молодше 21 років.

Провести дослідження впливу легалізації на суспільство в штатах, де марихуана дозволена.

Впровадити три великі програми допомоги постраждалим від війни з наркотиками, розпочатої ще в 70-ті.

Оголосити амністію всім заарештованим і засудженим за ненасильницькі злочини, пов'язані з марихуаною, і рекомендувати штатам зробити те саме.

Ввести акцизний збір на продукцію з марихуани, за аналогією з тютюновою та алкогольною продукцією.

Законопроект ще не був офіційно представлений Конгресу, а його остаточний варіант з'явиться протягом 2021 року. Основне завдання чернетки – викликати дискусію серед зацікавлених сторін.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Аннушка
Может, это климат так действует. Не знаю, что и думать.
Астрологический прогноз
Даже американские дипломаты в России рельсы и шпалы воруют! Та что же это такое! Доколе!
Елена
Зато за прошлый год всего 20 гражданских самолётов произвела Россия,ну можно сказать что оружие штампует,а всего остального как в КНДР,это Луночка такие роджеры в России, ещё за что государство берётся, оборона или сельской продукции то да, остальное в жопе.
Гость
Вот смотри, это явный признак последнего времени. Прочтите Откровение, про такую церковь, которая отошла от Бога
Елена
Да кто там знает точно, русские ссылаются всё время на количество хлеба закупаемого населением, оттуда и расчёт,а может сейчас больше других продуктов питания едят,коВбасы к примеру, Роджер же тогда спал и видел 350 видов колбасы в магазинах и сто двадцать пять видов кетчупа ,ну вот теперь его мечта осуществилась, сейчас не на хлеб масло накладывают,а прямо на колбасу,десяти видов сразу,как Роджер того хотел,а сверху ещё кетчупа,красной и чёрной икры,а вы всё по хлебу людей считаете,это вчерашний день,по другому следует подсчёт вести,вот примерно так.
Луна-2
Брехня говоришь -?Тогда чего к Китаю переметнулись, не из- за того что Американцы, все делают не так, как вам хотелось ... зА -ДВУМЯ ЗАЙЧИКАМИ ПОГОНИШЬСЯ ИЛИ НА ДВУХ СТУЛЬЧИКАХ НЕ .....
Луна-2
По данным из других источников примерной переписи населения- на Украине всего -навсего 26 МИЛЛИОНОВ ЧЕЛОВЕК ИЗ ТЕХ, КТО ПО ПЕРЕПИСИ ЖИЛ НА уКРАИНЕ -ДО 2001 ГОДА...в два раза стало меньше...