День Землі 2021. Генсек ООН закликав країни припинити "війну з природою"
События в миреsuspilne.media22 апреля 2021

День Землі 2021. Генсек ООН закликав країни припинити "війну з природою"

У Міжнародний день Матері-Землі 22 квітня генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав країни припинити нещадну експлуатацію ресурсів планети і самовбивчу війну з природою. Він підкреслив, що прийшов час активізувати заходи щодо запобігання стрімкого глобального потепління та у справах захисту біорізноманіття.

Про це повідомляють Новини ООН.

"Ми бездумно розтрачуємо ресурси Землі, що призводить до виснаження природи. Ми ставимося до повітря, землі і морях як до звалищ...Такі дії схожі на самогубство. Ми повинні припинити нашу війну з природою і зцілити її", — заявив Гутерреш.

За його словами, найважливіші екосистеми наразі перебуають "на грані катастрофи" і сьогодні необхідно вживати енергійних заходів по боротьбі зі зміною клімату з тим, щоб не допустити підвищення температури на планеті більше, ніж на 1,5 градуса Цельсія.

Генсек ООН також закликав зберегти зникаючі види флори і фауни, а також скоротити масштаби забруднення шляхом сталого розвитку: "Ці кроки дозволять зберегти наш єдиний будинок і створити мільйони нових робочих місць. Відновлення після пандемії COVID-19 — це можливість вивести світ на більш чистий, екологічний і стійкий шлях".

Гутерреш закликав закликав людей "жити у мирі з природою".

Поруч з цим, до Дня Землі у компанії Google випустили новий дудл. Там підкреслюють, що цього дня "кожен може посадити насіння у світле майбутнє".

"Планета, яку ми називаємо домом, продовжує плекати життя і надихати дивом... Сьогоднішній дудл демонструє різноманітні дерева, що висаджуються у природних середовищах існування — це один із багатьох способів зробити все можливе, щоб зберегти нашу Землю здоровою для майбутніх поколінь", — йдеться у блозі дудлів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии