События в миреwww.ukrinform.ua4 июн.

Держдеп США побачив прогрес у ядерних перемовинах з Іраном

nk_hauz/-mbm1mlvxj-hri19tjan.jpg

Державний департамент США вважає прогресивними п’ять раундів переговорів з іранською стороною у Відні щодо повернення до Спільного всеосяжного плану дій (СВПД), однак констатує, що знадобляться й наступні раунди.

Про це заявив у четвер під час пресбрифінгу в Вашингтоні речник Державного департаменту США Нед Прайс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Факт полягає в тому, що ми досягли прогресу. Попередні раунди (переговорів – ред.) допомогли сформулювати вибір, який Ірану необхідно зробити для того, щоби відновити дотримання зі свого боку ядерної угоди»,- зазначив представник Держдепу.

Він уточнив, що цей вибір Тегерана полягає в тому, щоби пройти ще раз сувору перевірку, забезпечити постійний моніторинг на ядерних підприємствах, запровадити обмеження на наявність важкої води, роботи центрифуг. Усе це, за словами Прайса, має гарантувати, що Іран не зможе отримати ядерної зброї.

Водночас, за словами речника Держдепартаменту США, залишається ще багато питань, які потребують обговорень та узгодження. Крім того, залишається під питанням серйозність та рішучість усіх сторін відновити угоду, додав Прайс.

«П’ятий раунд (переговорів – ред.) щойно завершився. Ми завжди говорили, що ці переговори проходитимуть у кілька раундів. Ми очікуємо, що буде шостий. Я думаю, всі очікують, що будуть і наступні раунди після цього», - зауважив Прайс.

💬 Последние комментарии
Елена
Ио не я писала
Елена
Американская военная мощь,плюс экономика Запада , её научно-технический , финансовый, людские потенциалы.
Елена
Там измором американцев выжили, хотелось им остаться жить в средневековье,пусть живут.
гость
Техас был немецкой колонией в той ещё индейской Америке.
Гость
Половину армии пригнали ? Это диверсия ! Их там всех разом и накроют ….
Весёлый Роджер
Серж вы постоянно недоговариваете вашу фразу... Там же сразу писли - "Етить-молотить!!!" идэ "Эб.ть копать!!!" - що будэ скоро весьма актуально для xoxлoвермахта.
Весёлый Роджер
Не пиСди МРАЗЬ Шмуля продажная! Ты был за пиндосные прививки от Джонсона & Джонсона. Таки, а ведь ых як и бананив, вид панов пиндосов - НЫМА!!! ЭЙ ТВАРЬ - НЫМА!!! Як у тоби и ума!!! Пердун ты проклятый, шизик лысыватый! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Да Шмуля, а ты переходи по этим ссылкам, там про тебя усё!