События в миреua.interfax.com.ua10 февр.

Держдепартамент США стурбований діями Китаю на кордоні з Індією

nk_hauz/-mt9h1jbp7xj6hsx0c4t.jpg

США уважно стежать за розвитком ситуації на китайсько-індійському кордоні і стурбовані спробами Пекіна залякати сусідів, заявив офіційний представник американського Держдепу Нед Прайс.

"Ми уважно стежимо за ситуацією. Ми відзначаємо, що тривають переговори між урядами Індії і Китаю, підтримуємо прямий діалог і мирне врегулювання прикордонних суперечок", - сказав він на брифінгу у вівторок.

Водночас дипломат зазначив: "Ми стурбовані безперервними спробами Пекіна залякати своїх сусідів".

Він попередив, що Сполучені Штати "будуть стояти на одному боці з друзями, з партнерами, з союзниками", щоб сприяти загальному процвітанню і безпеці в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Як повідомляли ЗМІ, в черговому зіткненні на індійсько-китайському кордоні наприкінці січня поточного року постраждали індійські і китайські військові.

Сплеск напруженості в прикордонних районах Китаю та Індії виник навесні 2020 року. Відтоді Пекін і Делі не раз звинувачували один одного у провокаціях і спробах порушити кордон. ЗМІ повідомляли про втрати з обох сторін, військові цього не підтверджували.

До кінця минулого літа Китай і Індія провели переговори щодо відведення військ на кордоні з метою розрядити прикордонну напруженість, а в вересні міністр оборони КНР Вей Фенхе зустрівся в Москві з індійським колегою Раджантха Сінгхом. Пізніше переговори також провели міністри закордонних справ Ван І і Субраманьям Джайшанкар, сторони домовилися про нормалізацію ситуації на кордоні.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Слуги дриснули от своих хозяев через подземный ход. А кто же завтра утром принесёт хозяевам кофе с печеньками?
Антиелена
Капец, Ленка-белка-давалка могучий укродиванный инфовоин с деревянным автоматом!!! Еще и ТП + ДБ! У тебя там уже пролежни на диване! Ну разве что посмеяться с тебя и подсрачника дать.
Кот Матроскин
Виноваты нефть и доллар... Выходит, что Путин уже не виноват?
Кот Матроскин
Референдум, референдум... Как дедушка Байден скажет, так и будет. И травка и казино.
Антиелена
Каменяр - ты унылое укроговно и провокатор! Я тебе лично это говорю! Пи@дуй отсюда как можно быстрей.
Луна -2
слова любви не говори мне. Они на русском языке А будем сразу теребунькаться с тобою молча в тишине. Мы секс продолжим на соломе. А говорить начнем на мове.- честное слово уже до смешного доходит .. Если человек русский, то ему приятно услышать слова о любви на родом русском - а не теербуньку .. на украинском .
Ликвидатор
Реально идет оккупация Украины американцами и британцами. А почему ты этого не видишь? Ты дебил?