Дев'ять нових мільярдерів з'явилося в світі після початку вакцинації від Covid-19
События в миреglavcom.ua22 мая 2021

Дев'ять нових мільярдерів з'явилося в світі після початку вакцинації від Covid-19

Продажі вакцин від коронавірусу дозволили дев'ятьом власникам компаній, які їх виробляють, заробити мільярди, повідомляє CNN. Найбільше на вакцинації виросли в доході генеральний директор американської компанії Moderna Стефан Бансель і генеральний директор компанії BioNTech Угур Шахін, яка розробила вакцину разом з Pfizer. Статки обох зараз становлятьть близько чотирьох мільярдів доларів.

Крім того, мільярдерами на папері стали керівники китайської компанії CanSino Biologics, які були першими інвесторами Moderna і за рахунок цього добилися різкого зльоту своїх акцій.

В цілому статки дев'яти нових мільярдерів оцінили в $19,3 мільярда.

Активісти People's Vaccine Alliance підкреслюють цим фактом різкe нерівність, яка виникла в результаті пандемії. Вони відзначають, що таких статків вистачить, щоб повністю вакцинувати близько 780 мільйонів людей в країнах з низьким рівнем доходу.

Активісти назвали нових мільярдерів лицем величезних прибутків, які фармацевтичні корпорації отримують від монополії на вакцинацію, і додали, що вакцини фінансувалися за рахунок державних коштів і повинні бути в першу чергу суспільним благом, а не можливістю заробітку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Дневник американца. Воскресенье. Скучно Понедельник. Сосед отравил мою собаку. Вторник. Я отравил собаку соседа. Среда. Сосед зарезал мою жену. Четверг. Я зарезал жену соседа. Пятница. Сосед расстрелял всю мою семью. Суббота. Я расстрелял всю семью соседа. Воскресенье. Скучно.
Гость
Уровень чистокровного жида, и никак иначе.
Гость
Ленка-Шмуля тупо сосет! У неё слов человеческих нет только чмок-чмок ! Тупая придорожная блядина !!!
Голову отрезали
Просто он российский патриот... У него детская психическая травма. Мозжечок травмировался. И теперь он боится чеченских головорезов. Его зарезать нужно.
Юрий
А лечиться не пробовал? Ты хоть когда нибудб был в России? А в Крыму последние пару раз? Или всю жизнь в схроне?
Елена
А Роджеру и поводы не нужны,чтобы выпить, там не важно родился кто помер или женился или развёлся,один хрен,наливай да пей,алкаш.и мерзавец.
Елена
Преступники есть везде,а Роджер мерзавец .