Для потерпілих у катастрофі поїзда на Тайвані зібрали 2 мільйони доларів пожертвувань
События в миреnewformat.info8 дней назад

Для потерпілих у катастрофі поїзда на Тайвані зібрали 2 мільйони доларів пожертвувань

Для потерпілих у катастрофі поїзда на Тайвані зібрали пожертвувань на $ 2 млн.

Про це у вівторок, 6 квітня, пише газета Taipei Times.

Трагедія сталася в п’ятницю, 2 квітня, і забрала життя 50 людей, 202 пасажири отримали поранення. Госпіталізовано 37 осіб, четверо з яких, за словами медиків, знаходяться в дуже важкому стані.

Глава міністерства у справах охорони здоров’я і соціального забезпечення Чень Шічжун заявив, що у зв’язку з бажанням допомогти постраждалим люди самі просили організувати подібний збір фінансової допомоги.

«Тому відкрили спеціальні банківські рахунки», — уточнив він.

Також Шічжун зазначив, що пожертвування можна зробити в поштових відділеннях, через мережі великих магазинів і електронні платежі.

У понеділок, 5 квітня, свій місячний дохід в фонд допомоги постраждалим обіцяли пожертвувати керівник адміністрації Тайваню Цай Інвень, глава уряду острова Су Чженьчан, а також інші чиновники з правлячої партії.

Уточнюється, що рятувальники все ще продовжують роботи по розблокуванню тунелю, який завалило в результаті події.

2 квітня в тунелі «Даціншуй» на відрізку в повіті Хуалянь сталася надзвичайна пригода: з рейок зійшли другий і третій вагони поїзда, а четвертий і п’ятий виявилися сильно деформованими. У складі поїзда було вісім вагонів, розрахованих на 350 пасажирів. Багато людей опинилися заблоковані в пошкоджених вагонах.

Як повідомило Центральне інформаційне агентство Тайваню, імовірною причиною аварії потягу стала погано припаркована техніка. Компанія Taiwan Railway намір подати позов на керуючу технікою компанію.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я то понимаю что Матросов герой,погиб за Родину,спасая сослуживцев в 19 лет пошёл на верную гибель,а с точки зрения роджеров,он глупец,отдал жизнь зря,а мог бы ездить на Мерсе и иметь слуг ,это так весёлые роджеры рассуждают,эти мрази и подонки,почитатели Солженицына и Горбачева, поэтому я так Роджера и "люблю",вот такие Луночка имею мысли,а насчёт развалин,то они могут быть огромны,вы думаете это пройдет легко?нет,это будет страшно и больно.
Луна-2
а почему именно под развалинами может все будет не так страшно и не так трагично....МИРНЫМ ПУТЕМ ...
Луна-2
Безумство храбрых а ты знаешь я с этим не согласна .Храбрость должна быть умной Понимаешь Матросов ведь не просто так бросился на амбразуру -он защитил жизни других товарищей а Ты повторяешь слова Горького бе-зум- ство храбрых....
Игбун Хохлов
Я не герой. Герои хохлатых недоумков в Донбассе мочат.
Луна-2
Яка ж ти в мене вумничка)))..Прописные истины,на то и истины чтобы их повторять а не валять ваньку.....
Елена
Безумству храбрых, поём мы песню☝️✋✋,это серьезно,без стёба и насмешки.Герой ты у нас Хохлов,герой.
Игбун Хохлов
Да пусть задевает. Неважно, что будет со мной. Главное, недострана укрАина должна издохнуть.