События в миреdip.org.ua10 янв.

Для туристів у Єгипті з’єднають Хургаду та Шарм-ель-Шейх поромом

nk_hauz/nNAVuiJnR.webp

Туристи попросили відновити судноплавну лінію між Хургадою та Шарм-Ель-Шейхом – таку заяву, згідно з єгипетськими ЗМІ, зробив ряд посадових осіб туристичних компаній на Червоному морі. «Є запити від туристів різних національностей у Хургаді, особливо українців та росіян, які бажають відвідати монастир Святої Катерини на Південному Синаї», – заявили вони.

Нагадаємо, що Хургада та Шарм-ель-Шейх знаходяться майже на одній паралелі, але на різних континентах: Хургада розташована на Африканському континенті, а Шарм-ель-Шейх – на півострові Сінай, який формально належить Азії. І саме на Синаї знаходяться багато християнських святинь – гора Мойсея і монастир Святої Катерини – один з найдавніших безперервно діючих християнських монастирів у світі. Тому дістатися з Хургади в Шарм-ель-Шейх по прямій можливо або на літаку, або на поромі Червоним морем, тоді як на автобусі доведеться робити дуже великий гак годин на 10.

nk_hauz/BPw4Xi17R.webp

Ця морська лінія між Хургадою та Шарм-Ель-Шейхом існувала, але припинила роботу понад два роки тому. Як заявив Башар Абу Таліб, капітан Синдикату гідів Червоним морем, багато туристів різних національностей хотіли б прокотитися між Хургадою і Шарм-ель-Шейхом – тим більше, що морська поїздка займає менше півтори години.

«Ця лінія скоротить подорож до 90 хвилин замість 7 години дороги. Вона необхідна для заохочення туристичних програм та планів та диверсифікації туристичного продукту між Південним Синаєм, Червоним морем та Верхнім Єгиптом, а також для отримання вигоди від виконаної роботи з розвитку у морському порту Хургади, що коштує близько 600 мільйонів єгипетських фунтів, та бути мостом, що з’єднує туристичні зони у Шарм-ель-Шейху, Святій Катерині, Табі, Хургаді та Луксорі», – запевняють єгипетські експерти. За їхніми словами, туристи в Шарм-ель-Шейху із задоволенням відвідають Хургаду і навпаки, відпочиваючі в Хургаді не будуть відвідати Шарм-Ель-Шейх та Святу Катерину.

«Поїздки позитивно активізують туризм між туристичними містами та полегшать візит туристів із міста Шарм-ель-Шейх для відвідування археологічних пам’яток у Луксорі. На поромі можна скоротити відстань до півтори години, замість 6 годин сухопутною дорогою з Хургади через Суец в Шарм-Ель-Шейх. Відновлення судноплавної лінії також важливе для обслуговування туристичного сектора між двома великими туристичними містами, Хургадою та Шарм-ель-Шейхом», – заявив експерт з туризму Мохамед Ейд, директор з маркетингу однієї з великих туристичних груп. Він також заявив, що туристичні експерти готові звернутися до мінтрансу за допомогою у цій роботі.

💬 Последние комментарии
Елена
А если не было созга?то и вадавливать нечего было, шах и мат.
Елена
Шизофреник активизировался,прими таблетки дебил.,там в том Миротворце сам Дональд Трамп был,а тут какой-то генерал,мелочь по сравнению с президентом США.
Антиелена
Ух ты, укрокорона мозг выдавила. Я тебе говорю, что ты просто лобковая укровошь. Вот это действительно правда!
Спички детям
Пиздабол-очколиз типа Шойгу и прочего биомусора. Так дела большие не делаются.
Спички детям
Если человек-главнокомандующий признал необдуманным свое предыдущее заявление, то есть ошибкой, то он, получается, пиздабол. Получается, что пиздабол раньше командовал. Думаю, что и теперь какой-то пиздабол комадует: пиздабол-очколиз, если точнее.
Спички детям
Так непонятно за что человека-главнокомандующего с работы уволили в запас... За Крым, любовь к Индии, России или же за нелюбовь к Китаю? Еще и в свидомый список попал. Прямо как в том Рейхе получается!
Елена
Кто выиграл от развала СССР? национальные элиты,враги внешние, враги внутренние, интеллигенция в большинстве случаев и буржуинчики разных калибров,нацики ,Роджер считает что он выиграл, долбоёб он.ну раз разошлись,то объединятся никто не будет местным властям и так хорошо,а то с Москвы ставят,с Москвы снимают,оно им надо? нет.И чем дальше по времени,тем дальше от прежнего единого центрра,а ты там рассказываешь Россия слаба была, благодаря Горбачеву и Ельцину слаба была,которых Роджер между прочим любит,спроси его,он них ,и узнаешь почему я Роджера так люблю .точка.Великая осталась Америка,Россия не Советский Союз и не РИ,проепали всё что могли, поэтому и ты Роджера можешь поцеловать в сраку, ибо и его вина в том есть,хоть т и мизерна.
Авторские статьи