Для всього Євросоюзу запропонований єдиний корпоративний податок
События в миреdip.org.ua19 мая 2021

Для всього Євросоюзу запропонований єдиний корпоративний податок

Європейська комісія оприлюднила плани створення єдиної системи корпоративного оподаткування по всьому Євросоюзу. Поки в бюджети країн-членів не надходять щорічно мільярди євро через юридичних лазівок, які дозволяють великим компаніям ухилятися від сплати податків. Єврокомісар з економіки пояснив рішення стягнути з бізнесу додаткові гроші, зокрема, тим, що після перемоги над коронавірусом багато їх потрібно на економічне відновлення: “Нас змушує піти на цей крок те, що після пандемії нам будуть потрібні сильні державні ресурси, – сказав Паоло Джінтілоні. – Крім того, необхідно перебудувати нашу систему оподаткування, яка була розроблена з урахуванням вимог минулого століття: до переходу на цифрові технології і, в певному сенсі, до глобалізації”. Брюсселю не подобається, що європейські столиці змагаються один з одним у зниженні податкових ставок для залучення інвестицій. Він пропонує новий інструмент під назвою BEFIT. Це набір фіскальних правил, які дозволять всюди стягувати однакові податки, а також перерозподіляти корпоративний прибуток між країнами ЄС. Капіталу просто ніде буде ховатися. Можливо, слабшає стимул його заробляти. Але такий захід підтримує Oxfam – організація, яка бореться за фінансову справедливість. «Прибуток компанії буде обчислюватися один раз на рівні Євросоюзу за формулою, яка буде визначатися в залежності від різних факторів, таких, як продажі або розмір штату, – сказала радник Oxfam Кьяра Путатур. – З цієї ж формулою, прибуток буде розподіляється між країнами-членами ЄС. Так що це буде сама справедлива система для перерозподілу прибутку. Вона буде працювати там, де діє реальна економіка». У минулому спроби встановити в ЄС єдині правила оподаткування терпіли невдачі. Такі європейські країни, як Ірландія, Люксембург або Нідерланди, відстоювали своє право надавати корпораціям вигідні фінансові умови. Але тепер проблема набула глобального розмаху. Так, Організація економічного співробітництва і розвитку хоче заставати технологічні гіганти платити більше податків, а США запропонували встановити мінімальну ставку в 21% по всьому світу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Зеленский никогда, понимаете никогда не сдаст своего наставника и гуру Коломойского,и своего личного банкира Ахметова.- так что закон о борьбе с олигархами в данный момент используется только против его будущих соперников , каковым является Медведчук и Бойко все остальные(даже Порошенко, который явно копает под него) - это не олигархи, а нужные правительству люди.
е
пока что Украина для твоего Запада что чемодан без ручки и со сломанным замком...ею дверь подпирают в прихожей, чтоб от сквозняка не открывалась...
Елена
Петя жжёт.
Елена
Шизофреник Весёлый Роджер, шизофреник,лежит вместе с Пожилым Петром в одной палате в сумасшедшем доме,в отделение юи для буйнопомешанных.
Елена
Пётр твой брат, отношения ко мне он не имеет.,дурень, козлоослик жалуйся в Международную лигу сексуальных реформ,как ВВП сказал,хе.дебил.
Елена
Украина это колоссальный инструмент давления на Москву,это понимают и на Западе и на Востоке,это не Прибалтика, даже не Польша с Прибалтикой вместе взятых, поэтому Запад будет держаться за Украину руками,ногами и зубами.
Елена
Пожилой Пётр Роджера брат,одно тоже копипастят,болезный мерзавец.
Авторские статьи