Для залучення інвестиції Ірак скасував візи для громадян 37 держав
События в миреwww.unn.com.ua21 марта 2021

Для залучення інвестиції Ірак скасував візи для громадян 37 держав

Іракська влада скасувала необхідність отримання в’їзних віз для громадян 37 держав з метою поліпшення інвестиційного клімату та розвитку туристичного сектору в країні. Про це в неділю повідомив офіційний представник Міністерства внутрішніх справ Іраку Халед аль-Муханна, пише УНН з посиланням на іракський телеканал Al Sumaria.

“Рішення уряду спрямоване на стимулювання інвестицій і відродження іноземного туризму в Іраку”, — вказав представник МВС, слова якого привів іракський телеканал Al Sumaria. Тепер бізнесмени і представники компаній з держав, що увійшли до затвердженого кабінетом списку, замість віз можуть оплатити в’їзне мито на іракському кордоні в розмірі 75 доларів і перебувати в Іраку протягом двох місяців. У згаданий список увійшли країни — постійні члени Ради Безпеки ООН, члени ЄС, Японія, Південна Корея, Канада, Австралія, Нова Зеландія і Швейцарія.

За словами аль-Муханна, особи, які отримують дозвіл в’їхати в країну при оплаті мита на кордоні, не звільняються від профілактичних заходів і обстежень на наявність коронавірусу, введених іракським Вищим комітетом по боротьбі з пандемією для всіх мандрівників і іракських громадян.

Написать комментарий