До Конгресу США вперше обрали відкритого темношкірого гея
События в миреbabel.ua05 ноября 2020

До Конгресу США вперше обрали відкритого темношкірого гея

До Конгресу США вперше обрали відкритого темношкірого гея — юриста, активіста, члена Демократичної партії Річі Торреса. Про це повідомляє CBS News.

Його обрали до Палати представників, аби представляти Південний Бронкс.

«У нас Конгрес буде настільки ж різноманітним і динамічним, як і сама Америка. Шістдесят відсотків демократів у Палаті представників становлять жінки, люди з іншим кольором шкіри та ЛГБТ+. Я пишаюся тим, що збираюся зробити свій внесок у різноманітність найбільшого законодавчого органу світу — Конгресу Сполучених Штатів», — сказав Торрес після перемоги.

Під час інтервʼю на CBSN він сказав, що відчував себе «одночасно виснаженим і схвильованим», але в основному відчував «подяку і задоволення».

Коли його запитали, що він буде робити для району Нью-Йорку Бронкс тепер, Торрес сказав, що його «найбільша пристрасть — доступне житло».

«Для мене доступне житло — це не просто цегла і будівельний розчин, це фундамент, на якому ви будуєте краще життя для себе і своєї сімʼї. Більша частина жителів Південного Бронксу платить левову частку свого доходу на оренду. Особливо важко це під час COVID-19, родини можуть висилити», — зазначив конгресмен.

Торрес закінчив Стенфордський університет і юридичний факультет Гарвардського університету, при адміністрації Барака Обами працював в Міністерстві юстиції.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Старый хрен
    05 ноября 2020
    Ну, наконец-то, в Конгрессе будет открытый гей, а то там сплошные п**орасы собрались...
    Ответить