События в миреwww.eurointegration.com.ua4 мар.

До музею Лувру повернуть два експонати, вкрадені майже 40 років тому

До музею Лувру повернуться два експонати - оздоблені золотом і сріблом шолом та елемент панцира епохи Ренесансу, викрадені майже 40 років тому.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BFMTV.

Елементи обладунку датуються серединою XVI сторіччя та належать до "елітних" - їхнім основним призначенням було демонструвати статус свого власника.

nk_hauz/-muxv16h9rwaqr65lxz1.jpg

Музей отримав їх від родини Ротшильдів у 1922 році, а у 1983 році їх вкрали за досі нез’ясованих обставин. 

Обладунки "спливли" лише у січні 2021 року - експерт, якому у рамках процедури спадкування доручили оцінку власності однієї особи з Бордо, здогадався, з чим має справу, і повідомив про свої підозри агентству з боротьби із контрабандою об’єктів культурної спадщини (OCBC).

Його здогадки виправдалися після звіркою з бази даних, до якої вносять ретельний опис усіх вкрадених пам’яток. 

Прокуратура міста Бордо почала розслідування, щоб з’ясувати, як обладунки потрапили до останнього власника. 

Тим часом у Луврі святкують повернення пам’яток. "Я був переконаний, що одного дня вони "спливуть" - тому що це дуже унікальні речі. Але я і мріяти не міг про настільки позитивний сценарій - що їх знайдуть у Франції і що обидва об’єкти все ще разом", - розповідає представник музею Філіп Мальгуйре. 

💬 Последние комментарии
ЭТО ДРУГОЕ
"Газпром" - это Совместное Российско-Американское предприятие из 90х, а с 1996 года Газпром даже стал эксклюзивный дистрибьютор кинопродукции Американского Голливуда, практически всех его кинокомпаний в России и странах СНГ. об этом уже 100500 раз говорил и писал бывший мент из 90х - Гоблин, когда его пытались нагнуть в Ютуб канале. Именно его связи в "АМЕРИКАНО-РОССИЙСКОМ Газпроме" порешали всё как надо... Етот славный сын украинского нарИда из украинского КропивнЫцького нам же не будет врать? Северный поток - 1 - это проект Вашингтона, а Северный поток - 2 - включаем мозги... ЭТО ДРУГОЕ
КРЫМ НАШ !!!
В\На Крыму суд постановил задержать главу Украины 3еленского, за долги по коммуналке в его Крымской недвижимости! Крымский апелляционный суд постановил задержать главу цирка-шапито Украина - Владимира 3еленского, за неуплату налогов на богатство и зарплат работникам обслуживания его Дворца. Сотни тысяч "обуреных" неравнодушных Навальнят с 3е!лёными ЁРШИКАМИ вышли на улицы - "3еленский! д0вай з0пл0ти 0ккупанту" - требуют ониждети
е
а ты дура.. статью не осилила??
е
ДУРА... КОНКРЕТНО В ЧЕМ она с такими идиотами как ты??ГДЕ ответ??
котлета по Тихановски
"Это мой Крым". - сказал Лукашенко
Гость
Кому чего... и такое бывает.
DEAD Панас 2.0 «план БолтYна»
БолтYн спасает Украину от российского Шатуна
Авторские статьи