Дослідження: в США за рік зробили більше пластика, ніж в будь-якій іншій країні
События в миреcikavosti.com03 ноября 2020

Дослідження: в США за рік зробили більше пластика, ніж в будь-якій іншій країні

Нове дослідження показало, що в США за рік виробило більше пластика, ніж в будь-якій іншій країні. Вчені попереджають, що під час пандемії цей показник міг зрости ще більше. У США виробили більше пластмасових відходів, ніж в будь-якій іншій країні світу. Результати дослідження, опублікованого в журналі Science, також свідчать про те, що, незважаючи на «надійну і доступну систему управління відходами», в США було незаконно поховано від 309 до 904 мільйонів кілограмів пластмасових відходів. Дослідники знайшли велику кількість неправильно утилізованих відходів після того, як вони були відправлені в інші країни на перероблювання, йдеться в дослідженні. Більше 88% відходів відправили в країни, в яких більше 20% відходів оброблялися неналежним чином. Вчені виявили, що пластикові відходи забруднюють всі основні екосистеми, вони впливають на дику природу і здоров’я людини. Особливо з урахуванням того, що в природному середовищі виявляються більш дрібні і широко поширені пластикові частинки. Згідно з дослідженням, світове виробництво пластмас з 2010 по 2016 рік зросла на 26%. За США в рейтингу виробництва пластмасових відходів слідують Китай, Індія і 28 країн в складі Європейського союзу. Однак дослідники попереджають, що, оскільки дослідження проводилося кілька місяців тому, цей показник міг вирости через пандемію коронавірусу

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!