События в миреwww.ukrinform.uaApr 28

Друга спроба створення уряду в Болгарії не вдалася, можливі нові вибори

nk_hauz/-mzltma1rtkh8e35g5ev.jpg

У Болгарії провалилася вже друга спроба створити уряд за результатами парламентських виборів, що відбулися 4 квітня. Імовірні нові вибори.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Радіо Свобода.

Створена рік тому популістська партія протесту «Є такий народ», новачок у болгарському парламенті, яка стала другою на виборах, заявила, що не буде намагатися створити уряд.

Перед цим, 23 квітня, так само не змогла створити уряд перша за результатами виборів популістська консервативна партія «ГЕРБ» на чолі з давнім прем’єр-міністром Бойком Борисовим. Ця партія керувала Болгарією самостійно чи в коаліціях із 2009 року з перервою у 2013–2014-му, але на нинішніх виборах отримала тільки менш ніж 26 відсотків голосів і ще й втратила своїх союзників, які не пройшли до нинішнього складу парламенту.

Партія «Є такий народ» отримала 18 відсотків, набравши їх на хвилі розчарування виборців невпинною корупцією та бідністю. Крім того, здобутки на виборах мають іще дві партії схожого напрямку.

Таким чином, згідно з Конституцією Болгарії, залишається третя й остання спроба формування уряду, і її аналітики вважають за нереальну. У разі провалу й третьої спроби, президент має призначити нові вибори в термін до двох місяців.

💬 Последние комментарии
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.
Тоже гримаю
Народи з імператорами - це слабкі народи. А сильніші завжи поїдають слабших.
Тоже гримаю
Швидше вони вас. Це ж расове. І нічого з тим не поробиш.