Другий тур місцевих виборів у Франції перенесли на 28 червня
События в миреwww.eurointegration.com.ua6 дней назад

Другий тур місцевих виборів у Франції перенесли на 28 червня

Другий тур місцевих виборів у Франції перенесли на 28 червня через пандемію коронавірусу.

Про це оголосив сьогодні прем'єр-міністр Едуар Філіп, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Le Figaro.

За словами Філіпа, з подвійною відповідальністю уряд підійде до організації виборів і "забезпечення як безпеки тих, хто бере участь у виборчому процесі, так і справедливості голосування".

Нещодавно наукова рада оприлюднила свій висновок щодо безпечності проведення другого туру місцевих виборів у Франції, і рекомендувала зробити оцінку епідеміологічної ситуації за два тижні до голосування.

"Це рішення є зворотним. Тому у нас буде пункт про перегляд, яким, ми без сумніву скористаємося через два тижні", - попередив Філіп.

Вибори мають відбутися в окремих містах, де результати першого туру, проведеного 15 березня, не стали вирішальними – це близько 5000 громад. Другий тур мав відбутися 22 травня, але був відкладений у зв’язку із запровадженням надзвичайного стану через епідемію коронавірусу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И если поживём...
Гость
"И брёл народ не дуже радий, И каждый думал, сам не свой: – Второй каденции (Зеленского) не надо, Нам первой хватит с головой (да, так).
Гость
Не позорьте произволом НК: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ппп ... Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ваваав
Игбун Хохлов
Вася жжот! https://www.youtube.com/watch?v=UoUGzB1QsME&feature=emb_logo
Геннадий
"При том, что это законопроект..." - этоТ ...этоТ... перечитывайте свои статьи перед публикацией!!!
риторика
стреляли с двух сторон // арестованы "гости" = пояснять еще чтото надо?
DR RAKSHAN
Мене звуть доктор РАКШАН ДАІ. Я нефролог в РАКШАНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я, Індія. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також проводимо лікування. Придбання та трансплантація нирок із відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, Сполучених Штатах, Малайзії, Дубаї, Кувейте З кризою COVID19 у нас зараз економічний вплив має поганий вплив на наше життя, багато хто з нас у боргах, багато хто з нас Ви хочете жити кращим життям, платіть оренду і дбайте про батьків і любите своїх. Якщо ви зацікавлені у продажі чи купівлі нирок або вам потрібні гроші на кращий рівень життя, або у вас борг і хочете продати свою нирку за гроші сьогодні зв’яжіться з нами, і ми здійснимо вашу мрію про вашу реальність, ми купуємо одну нирку за 600 000 доларів США (Шість ШТОХТИЛЬНИХ доларів). Ми красиво платимо за донорів нирок, і ці гроші можуть змінити ваше життя назавжди. Зверніться до нас зараз для отримання детальної інформації: rakshanhealthcenter@gmail.com