События в миреdip.org.uaAug 23

Дубай анонсував шість нових туристичних проектів

nk_hauz/GrHt0l7nR.jpeg

Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем’єр-міністр ОАЕ і правитель Дубай, схвалив шість нових проектів туристичного розвитку гірського містечка Хатта.

Проекти включають в себе будівництво фунікулера, облаштування оглядового майданчика на висоті 1300 метрів над рівнем моря, будівництво готелю світового рівня і системи «стійких» водоспадів, а також прокладку пішохідних маршрутів до піку Джебель Умм Аль Нісур – найвищій точці Хатти.

Жителі Хатти також зможуть побудувати 200 будинків відпочинку, що істотно посилить розвиток внутрішнього туризму. Як зазначив шейх Мухаммед, програма туристичного розвитку Хатти стартувала в 2016 році. За цей час число туристів зросла з 60 тисяч до мільйона в рік.

Планується, що будинки відпочинку будуть приносити жителям регіону дохід в розмірі 100 млн дирхамів щорічно. Проекти Управління електропостачання і водопостачання Дубая забезпечать роботою 500 місцевих молодих людей.

Правитель Дубай зазначив, що Хатта стане зразком розвитку малих міст регіону. За короткі терміни гірське селище перетворилося в одну з головних туристичних визначних пам’яток емірату, а нові проекти вплинуть на розвиток туристичної галузі в національному масштабі.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!