События в миреdip.org.uaAug 23

Дубай анонсував шість нових туристичних проектів

nk_hauz/GrHt0l7nR.jpeg

Його Високість шейх Мухаммед бен Рашид Аль Мактум, віце-президент, прем’єр-міністр ОАЕ і правитель Дубай, схвалив шість нових проектів туристичного розвитку гірського містечка Хатта.

Проекти включають в себе будівництво фунікулера, облаштування оглядового майданчика на висоті 1300 метрів над рівнем моря, будівництво готелю світового рівня і системи «стійких» водоспадів, а також прокладку пішохідних маршрутів до піку Джебель Умм Аль Нісур – найвищій точці Хатти.

Жителі Хатти також зможуть побудувати 200 будинків відпочинку, що істотно посилить розвиток внутрішнього туризму. Як зазначив шейх Мухаммед, програма туристичного розвитку Хатти стартувала в 2016 році. За цей час число туристів зросла з 60 тисяч до мільйона в рік.

Планується, що будинки відпочинку будуть приносити жителям регіону дохід в розмірі 100 млн дирхамів щорічно. Проекти Управління електропостачання і водопостачання Дубая забезпечать роботою 500 місцевих молодих людей.

Правитель Дубай зазначив, що Хатта стане зразком розвитку малих міст регіону. За короткі терміни гірське селище перетворилося в одну з головних туристичних визначних пам’яток емірату, а нові проекти вплинуть на розвиток туристичної галузі в національному масштабі.

💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Наш девиз: "Пушки вместо шприцев!".
Starый Йухан
Вообще то Малороссия, Новороссия и Слабожанщина - это российские территории временно оккупированные украинцами.
Елена
Всё они там знали что талибы возьмут страну и не скрывали этого,просто не думали что так быстро, козлослик а ведь это эффективная экономика Штатов,первая Армия в мире и не смогли одолеть голодранцев,которым никто не помогал,ну чуть-чуть Пакистан по немногу,а как же так? запомни, Украина не Афганистан, Запад нам поможет,и это факт.
Елена
Он ещё будет президентом,вот увидишь.
Елена
Как создал Коломойский такой ПриватБанк ,такой эффективности до него в Украине на то время не было,по мировым стандартам
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И выбран новый человек: "одним из 450 депутатов Государственной Думы нового созыва станет Анатолий Вассерман".