События в миреdip.org.uaApr 29

Дубай розраховує залучити на відпочинок заможних туристів за допомогою зіркових блогерів

nk_hauz/-mzt2aopxsmqs73ojvth.jpg

Туристичні влади Дубай почали запрошувати учасників популярних західних телешоу і зіркових блогерів для популяризації Емірату як місця відпочинку для заможних людей. «Це наші нові посли, – розповідає старший науковий співробітник Фонду стратегічних досліджень і віце-президент Середземноморського інституту досліджень Близького Сходу Аньєс Леваллуа в інтерв’ю Le Point. – Вони мають силу впливати на уми людей, нехай іноді і проти своєї волі, тому ми сподіваємося, що з їх допомогою зруйнуємо стереотип про консерватизм нашого суспільства. Ми хочемо представити Дубай світу як прогресивну монархію». Першими у відрядження класу luxe вирушили модель з Франції, учасниця реаліті-шоу Набілла Вергара, телеведуча і актриса Керолайн Ресивер і фотомодель Джессіка Тівенін. У кожної з них – понад мільйон підписників в соцмережах. Їх завдання – показати і розповісти своїм підписникам про розкішне життя Дубай.   Блогери публікують на своїх сторінках знімки дорогих яхт і автомобілів, пишуть про безпечне життя в ОАЕ, про бутики, в яких можна зробити вигідні покупки. «Відмовившись залежати від інших, Дубай проявив винахідливість, диверсифікуючи свою економіку за рахунок продажу нерухомості, розвитку транспорту, послуг і рітейлу предметів розкоші», – пояснює Леваллуа. У листопаді 2020 року Об’єднані Арабські Емірати переглянули свій Кримінальний кодекс на користь більшої кількості особистих свобод: зокрема, вживання алкоголю стало більш вільним, співжиття поза шлюбом перестало бути поза законом. Тим часом, влада і правоохоронні органи Дубая закликають гостей і жителів Емірату до етичної по відношенню до традиційної культури поведінки і прояву поваги до цінностей еміратського суспільства.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Вон, и человечек (DR GEORGE) по почкам нарисовался... Давай, Ленка, телефон там есть.
Антиелена
А еще лучше, Ленка-белка, давай мы тебя в амэриканскую биолабораторию сдадим для опытов. Хоть какая-то польза от тебя, кроме твоих высеров!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла чи продати свою нирку чи органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій і не знаєте, що робити, то зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму в 500 000 доларів США для вашої нирки. Мене звуть доктор МАКСВЕЛЛ і я невропатолог у БІЛРОТСЬКІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось покупкою та трансплантацією нирок у живого та відповідного донора. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі. Японія. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Органи, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д -р МАКСВЕЛЛ
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Не звизди. Я понимаю, что тяжело признаваться в тайной приверженности Спутнику. Ты лучше скажи, что ты будешь продавать кроме почки, а то там Зеля собрался еще ракеты покупать у наглосаксов. Бабки у бюджет нужны, а такие как ты должны платить и каяться!
СПОКОЙНО! СТРЕЛЯЮТ ВСЕ!!!
Жизненный шышышавский фильм! Стреляют все и во всё что движется и шевелится! А АБАЛДУЙИН просто мастерски вжился в образ героя фильма! Всё как всегда!!!
Юда
Лишнее доказательство того,что украинство-от чёрта.
Тут вот оно что
Это ж не американцы сильные! Это конкуренты слабые!