События в миреdip.org.ua29 апр.

Дубай розраховує залучити на відпочинок заможних туристів за допомогою зіркових блогерів

nk_hauz/-mzt2aopxsmqs73ojvth.jpg

Туристичні влади Дубай почали запрошувати учасників популярних західних телешоу і зіркових блогерів для популяризації Емірату як місця відпочинку для заможних людей. «Це наші нові посли, – розповідає старший науковий співробітник Фонду стратегічних досліджень і віце-президент Середземноморського інституту досліджень Близького Сходу Аньєс Леваллуа в інтерв’ю Le Point. – Вони мають силу впливати на уми людей, нехай іноді і проти своєї волі, тому ми сподіваємося, що з їх допомогою зруйнуємо стереотип про консерватизм нашого суспільства. Ми хочемо представити Дубай світу як прогресивну монархію». Першими у відрядження класу luxe вирушили модель з Франції, учасниця реаліті-шоу Набілла Вергара, телеведуча і актриса Керолайн Ресивер і фотомодель Джессіка Тівенін. У кожної з них – понад мільйон підписників в соцмережах. Їх завдання – показати і розповісти своїм підписникам про розкішне життя Дубай.   Блогери публікують на своїх сторінках знімки дорогих яхт і автомобілів, пишуть про безпечне життя в ОАЕ, про бутики, в яких можна зробити вигідні покупки. «Відмовившись залежати від інших, Дубай проявив винахідливість, диверсифікуючи свою економіку за рахунок продажу нерухомості, розвитку транспорту, послуг і рітейлу предметів розкоші», – пояснює Леваллуа. У листопаді 2020 року Об’єднані Арабські Емірати переглянули свій Кримінальний кодекс на користь більшої кількості особистих свобод: зокрема, вживання алкоголю стало більш вільним, співжиття поза шлюбом перестало бути поза законом. Тим часом, влада і правоохоронні органи Дубая закликають гостей і жителів Емірату до етичної по відношенню до традиційної культури поведінки і прояву поваги до цінностей еміратського суспільства.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи