События в миреsundries.com.ua17 мар.

EHang побудує в Італії аеропорт, схожий на дерево

nk_hauz/-mw-u23qaplmdrhj-qky.jpg

Безсумнівно, було б зручніше, якби аеротаксі підбирали нас в будь-якому місці міста, де нам хочеться. Але, швидше за все, майданчики для зльоту та посадки будуть фіксованими, як зупинки громадського транспорту. Розуміючи це, китайська компанія EHang, котра вже тестувала свої літальні апарати по всій Європі, оголосила про плани будівництва першого аеровокзалу в Італії.

EHang розробляє електричний літальний апарат вертикального зльоту та посадки (eVTOL), здатний брати на борт одного або двох пасажирів, в залежності від моделі, а потім летіти з ними до місця призначення без участі пілота. Компанія вже виготовила та поставила замовникам 40 апаратів для випробувань і демонстрації можливостей, повідомляє New Atlas.

Тільки що анонсований аеропорт проєктується в партнерстві з італійською архітектурною фірмою Giancarlo Zema Design Group в рамках стратегії виходу китайської компанії на ринок Євросоюзу. Дизайнери черпали натхнення в природі, зокрема, в африканському баобабі. У підсумку це має бути 30-метрова вежа зі сталі та ламінованого дерева.

На ліфті пасажири зможуть піднятися на терасу, де буде розташована злітно-посадковий майданчик. Безпосередньо під нею — зал очікування та панорамний ресторан на 200 кв. м. До того ж частина фасаду буде облицьована сонячними панелями, які стануть виробляти понад 300 кВт енергії в день — частина цієї енергії будуть отримувати три незалежних станції зарядки для аеротаксі, котрі приземляються на терасу.

EHang збирається використовувати свої eVTOL переважно в центральній частині міст, та розраховує на інтерес компаній, що займаються еко-туризмом: аеротаксі будуть показувати пасажирам пам’ятки з висоти пташиного польоту, а потім відвезуть їх у передмістя.

В якому місті Італії з’явиться перший повітряний вокзал, ще не ясно, але компанія збирається побудувати аналогічні й в інших країнах Європи, а також Південно-Східній Азії. Торік EHang пообіцяла встановити туристичний термінал в Китаї, в окрузі Хечжоу провінції Гуансі. А постачання серійних EH216 почнуться вже в другому кварталі цього року. Для цього компанія завершує модернізацію заводу в Юньфу.

💬 Последние комментарии
Не Елена
Слышь, старая ТП, по твоим высерам видно как ты хочешь "... человеческого доброго отношения между людьми...", ха. Ты хоть бы не позорилась тут своей тупостью. У тебя всё-таки с головой проблемы - писать всякий бред, обсирать, обязываться, а потом говорить про справедливость и добрые отношения. Лечиться надо, в Кащенко тебя не долечили.
Гiсть
Дайте пожалуйста адрес Центра по анализу, вышлю туда свой кал для анализа, "поскольку гибридные угрозы становятся более острыми" и это напрягает.
Елена
Цитаты опять
Елена
Он делает плохое, разве не видно?
Елена
Шмуля сало не ест, нельзя,а я не Шмуля,сало ем, чуть чуть
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там( прим. моё- ПОДДОНКА!!!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало! ---- «Елена -26- апреля – 2020 - Ты Луночка не особо то и пугай,.... и найти тебя времени надо пять минут, поэтому пугать меня не стоит,все под Богом ходим,ха.» ------ «Елена -21 августа 2020- Ебало закрыл сука,а то ещё пиздеть будет, уёбок.смотри у меня,жить то ге бессмертная у тебя,подонок.А Украина идёт в Европу!» Сало уронили – хероям убийцам мало!
Луна -2
Тогда пусть едет в свою благословленную Америку, и пусть поживет там, в богатой Америке.Только пусть потом не жалуется, что В Украине и России жить было лучше и сытнее, чем в богоизбранной Америке.Добрый вечер Роджер. .