Економіка США повернеться до допандемійного рівня до середини 2021р
События в миреua.interfax.com.ua02 февраля 2021

Економіка США повернеться до допандемійного рівня до середини 2021р

Американська економіка буде рости більш високими темпами в поточному році, ніж очікувалося в липні, йдеться в оновленому прогнозі Бюджетного управління Конгресу США (CBO).

Однак у ньому зазначається, що знадобиться кілька років, щоб обсяг виробництва досяг повного потенціалу, а кількість зайнятих повернулася до пікових показників, які були зафіксовані до початку пандемії COVID-19.

CBO припускає, що ВВП країни повернеться до докоронавірусного рівня до середини поточного року, насамперед, завдяки схваленим Конгресом в 2020 році заходам з фінансової підтримки, яка включає допомогу населенню і бізнесу.

За оцінками експертів, зростання реального ВВП у четвертому кварталі 2021 року становитиме 3,7% порівняно з тим же періодом роком раніше. У 2022 році цей показник, як очікується, збільшиться на 2,4%. Середньорічний рівень підвищення в період 2021-2025 рр. становитиме 2,6%, прогнозує CBO.

До того ж, за 2021 рік очікується підйом економіки на 4,6%, у наступному році - на 2,9%, у 2023 році - на 2,2%. За підсумками минулого року зниження склало 3,5%.

Споживчі ціни (індекс CPI), за прогнозами, збільшаться на 1,9% цього року, на 2,1% у 2022 році і на 2,3% у два наступних роки.

Ситуація в американській економіці буде краще, ніж CBO прогнозувало в липні, "якоюсь мірою тому, що спад був не таким серйозним, як очікувалося, і тому, що перший етап відновлення стався раніше і був сильнішим, ніж очікувалося", наголошується в повідомленні.

На думку управління, пакет фіндопомоги обсягом майже $ 900 млрд, затверджений владою в грудні, додасть близько 1,5% зростання ВВП цього року і в наступному році.

При цьому експерти зазначають, що економічна активність буде залишатися нижче свого потенціалу (максимального сталого обсягу виробництва) до 2025 року, оскільки за очікуваним цього року сплеском активності може послідувати довге, повільне відновлення, повідомляє The Wall Street Journal.

За оцінками CBO, до кінця 2021 року рівень безробіття впаде до 5,3% проти 6,8% на кінець минулого року. Проте, кількість працюючих американців, ймовірно, не повернеться до допандемійного значення до 2024 року.

До кінця наступного року безробіття знизиться до 4,9%, у 2023 році - до 4,6%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Если человек талантливый,то он талантливый во всём,то же можно сказать и о государстве☝️
Елена
Будешь обзываться не буду с тобой разговаривать,предупредила.
Энди Рубин
Нужно обновить операционную систему! Улучшить боевой режим! Ресурсы там всякие, экология и вообще планета и ее экосистема в опасности.
Робот-полицейский
При пожаре стучите в бубен. Это пасхальное яйцо от разработчиков.
Робот-полицейский
Благотворительная служба спасения стоит на защите законности и правопорядка. Мы не позволим нарушать права человека и подрывать основы демократии.
Робот-полицейский
Изьзясняйтесь яснее, подозреваемый. Все что вы скажите или не скажете может быть использовано против вас. Нам известны все ваши намерения и тактико-технические возможности мы не позволим нарушить закон и порядок. А теперь прослушайте рекламу нашей благотворительной службы спасения граждан, пожалуйста...
Кроль преступного мира
Че? Ниче?
Авторские статьи
Геополитикачас назад
Приказано умирать: почему Запад запрещает Грузии брать российскую вакцину?
Политика2 часа назад
У опасной черты. Почему резко ухудшается ситуация на Донбассе и ждать ли большого наступления
Видео2 часа назад
Дмитрий Джангиров: Навальный, Шарий, Европа, США, Россия, Украина. И при чем тут русские былины
Видео3 часа назад
Законы о "коллаборантах". Кому они грозят? Зачем это Зе?
Экономика3 часа назад
Прокукарекал, а там не расцветай
Политика4 часа назад
«Американские прокуроры называют его убийцей, а Украина защищает»
Общество4 часа назад
Создание советского отряда космонавтов: первые герои
Геополитика5 часов назад
CNBC: Пекин и Вашингтон представили собственные картины будущего мирового порядка — но определять его будет победитель
Видеодень назад
@Капитал ​Джангиров Новое: угрозы для Церкви, украинский Гамлет и иезуиты, серебряные кнопки, как пули 1