Економіку Німеччини може врятувати «чотириденка»
События в миреwww.golos.com.ua28 августа 2020

Економіку Німеччини може врятувати «чотириденка»

Троє із п’яти німців (61%) задля підтримки економіки під час пандемії коронавірусу готові схвалити ідею переходу на чотириденний робочий тиждень.

Відповідно до репрезентативного опитування, проведеного інститутом вивчення громадської думки YouGov, 21% опитаних повністю погоджується з такою моделлю, запропонованою профспілкою IG Metall. Ще 40% найімовірніше її підтримають.

Причому серед жінок цей показник вищий (65%), ніж серед чоловіків (58%)

Серед тих, хто схвалює такий захід, найбільше прихильників Соціал-демократичної партії Німеччини — 47%. Майже така само підтримка і серед виборців Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів (44%), а також Партії зелених (43%). Із виборців Вільної демократичної партії за «чотириденку» виступає 37%. Кількість прихильників скороченого робочого тижня серед симпатиків Партії лівих становить 33%. Найнижча підтримка в такого варіанта порятунку економіки — у правих популістів партії «Альтернатива для Німеччини» (29%).

Тему для обговорення запровадження чотириденного робочого тижня з метою збереження робочих місць у металургійній та електротехнічній промисловості запропонувала профспілка концерну IG Metall. Перший голова правління профспілок Йорг Гофманн вважає, що чотириденний тиждень став би реакцією на структурні зміни в таких галузях, як автомобільна промисловість. Це дало б змогу зберегти робочі місця на виробництві, а не скорочувати їх.

Водночас федеральний міністр праці та соціальних питань Хубертус Хайль повідомив виданням медіа-групи Funke, що скорочення робочого часу з частковою компенсацією зарплати може стати розумним заходом і дасть змогу Німеччині подолати кризу, викликану пандемією коронавірусу.

Натомість президент Німецького інституту економічних досліджень Марсель Фратцшер хоч і підтримав ідею «чотириденки», але вважає, що день, котрий «випадає», узагалі не слід компенсувати.

Для цього є підстави: у другому кварталі ВВП ФРН через пандемію коронавірусу скоротився на 10% порівняно з попереднім кварталом. Безробіття у липні залишилося на рівні 6,4%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ДОЛОЙ МАФИОЗНУЮ НЕЧИСТЬ
Если мафиозные ублюдки воруют, грабят, мошенничают, убивают, предаются педофилии, педерастии, рейдерастии и другим порокам, то кто поверит, что выборы они проводят честно?! Да точно так же рисуют себе проценты, чтобы легитимизировать свою воровскую малину (рай для единиц и рабство для всех остальных). Псевдодемократия - это ширма для клептоскотократии (власти вороватых скотов).
ДОЛОЙ МАФИОЗНЫХ УБЛЮДКОВ
В мафиозном государстве уголовники всегда в выигрыше, а простые честные люди - в проигрыше. С каждым годом простой народ всё больше прозревает, что так называемая "элита" - она сплошь состоит из бандитов, мафиози, мошенников и прочих негодяев. После распада СССР к власти пришло бандво (место которого - на зоне). Чтобы удержать власть, бандоте приходится выдумывать искусственные конфликты (типа Запад - Восток) и всё время сталкивать простой народ друг с другом. Иначе люди объединятся и отправят мафию на зону. Вот это и надо сделать!
У НИХ ЕСТЬ НЕФТЬ
ЕЩЁ ОДНУ НЕФТЯНУЮ СТРАНУ ВТЯГИВАЮТ В ГОРЯЧИЙ ВООРУЖЁННЫЙ КОНФЛИКТ! ПОНЯТНО, КОМУ ЭТО НУЖНО!
НЕ ИНАЧЕ
...ЯЗЫКОМ! ПОСЛЕ НОВИЧКА У АНАЛЬНОГО НЕМОЩЬ ВСЕГО ОРГАНИЗМА ОБРАЗОВАЛАСЬ.
Елена
Судя по секретности сэкс был ! Анальный верноподданно полировал старушечью жопу
Елена
Нет Хохлов , он классический шизофреник
Игбун Хохлов
Ты ебанат или да?