События в миреrubryka.com8 февр.

Екорішення: Прага запроваджує нову автоматизовану технологію збору відходів

nk_hauz/-msx8zmupv890pcrxz9k.jpg

Навесні цього року столиця Чехії впроваджує інноваційне рішення – автоматизований збір відходів, що динамічно реагуватиме на зміни у виробництві відходів та інфраструктурі міста.

Про це повідомляє Recycling-magazine.

Динамічний збір відходів є частиною амбіційного проекту Sensoneo. Проект співфінансується програмою Європейської інноваційної ради Horizon2020.

Завдяки проекту, місто Прага зможе систематично зменшувати вплив на навколишнє середовище, пов'язане з процесом збору відходів, максимізувати ефективність наявних транспортних засобів (вантажівок) та використовувати гнучкість у разі непередбачуваних змін.

"Міста у всьому світі стикаються з проблемами, пов'язаними зі зростаючим урбанізмом, збільшенням обсягів відходів та недостатньою гнучкістю, що нині ще більше підкреслюється внаслідок триваючої пандемії. Інноваційні технології, які ми перевіримо під час пілотного проекту, відповідають стратегії Праги, орієнтованій на стійкість та кругову економіку. Я впевнений, що цей проект сприятиме нашому плану зробити Прагу активним ініціатором зелених технологій", – заявляє Петр Глубучек, заступник мера Праги.

nk_hauz/-msx90kbtk5ro7i21nob.png

Проект є безпрецедентним та унікальним за своїми масштабами. Він включає в себе:

✅ Аналіз ефективності збору всіх відходів з використанням унікального методу Sensoneo, заснованого на обробці всіх наявних на даний момент даних, що стосуються контейнерів, транспортних засобів та реалізованих маршрутів. Це дозволить виявити слабкі місця та можливості для економії та покращення якості обслуговування.

✅ Відкриття нових велосипедних маршрутів з метою зменшити кількість транспортних засобів, що використовуються під час збору відходів.

✅ Збір відходів за допомогою автоматизованих маршрутів (гнучко відображаючи щоденні специфічні потреби) за допомогою навігації Sensoneo, яка спеціально розроблена для унікальних вимог індивідуальних транспортних засобів для збору сміття -> це полегшує працевлаштування водіїв без попереднього досвіду водіння в певних районах чи на окремих маршрутах.

✅ Підсумкове оцінювання – продемонструє економію (час, вартість, паливо, викиди) із порівнянням "до – після".

Проект також включає моніторинг у реальному часі 550 контейнерів для електронних відходів за допомогою сенсорів Sensoneo для оптимізації збору відходів, забезпечення достатньої кількості вільних ємностей для громадян і, таким чином, підтримки переробки цього товару. Операційна частина проекту займе один рік. Таким чином, місто Прага отримує унікальну можливість випробувати наживо технологію, яка має на меті подолати поточні проблеми відходів у містах. Етап підготовки проекту триває, а початок експлуатаційного етапу заплановано на березень 2021 року.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ты не правду написала, дурилка безграмотная, ты пытаешься манипулировать мнением. И это у тебя ни разу не получается! Ибо ТП - это ТП. Ну как с мегабайтом!
Серж
Придумали дебилам угрозу несуществующую, а теперь пихают просрочку. Дебилы.
Антиелена
Нет, смотреть ты не будешь, майданушкка безграмотная! Ты будешь на колесе самолета звиздовать у свою амэрику.
Серж
Без Лоха и жизнь плоха!!!😁
Антиелена
Бля-я-я... )))))))))))!!!!!!!! Большие дяди стоят в очереди на приватизацию за четверть цены. Говно ты безграмотное!
Антиелена
Ты, тупая пи@да, разве не знала, какая ситуация была в РФ 20-25 лет назад? Я тебе, ТЕБЕ сука, писал об этом! А ты глазками хлопаешь и ротик открываешь...
Антиелена
О! Ленка-сралка-давалка общается с российскими крупными бизнесменами? Ты, селюк безграмотный, можешь говорить от их имени, что выгодно, что нет??? Ты смотри, даже такие эпитеты как "вот как было" добавляет. До чего ж противно видеть такое дилетантство! Ты знаешь все детали ситуации? Ты даже ни одной книжки по экономике не прочитала! Деточка, твое место на украмправде в желто-синих трусиках задом на перед!
Авторские статьи
Авторские статьи8м. назад
Потребление электроэнергии Украиной 2011-2021
Авторские статьи21м. назад
«Важнейшее государственное дело»: как советская власть спасала беспризорных детей в годы Великой Отечественной войны
Геополитика24м. назад
Новым председателем ХДС в Германии стал Фридрих Мерц: что он думает о России?
Геополитика1ч. назад
Следы ведут к Майе Санду: 5 крупнейших коррупционных скандалов Молдовы
Общество1ч. назад
Кто, когда и зачем придумал салат "Селедка под шубой"?
Геополитика2ч. назад
Рупор Белого дома вещает из-под политического плинтуса
Геополитика3ч. назад
Механизированные лентяи-неучи собирают виселицу для самих себя
Политика3ч. назад
«Комплекс украинской неполноценности»: Киеву сбрасывают оружейную просрочку 2
Общество3ч. назад
«Древние предсказания как свежая газета» - Мудрость пророков Ветхого Завета. Отец Андрей Ткачёв.