Екорішення: Прага запроваджує нову автоматизовану технологію збору відходів
События в миреrubryka.com08 февраля 2021

Екорішення: Прага запроваджує нову автоматизовану технологію збору відходів

Навесні цього року столиця Чехії впроваджує інноваційне рішення – автоматизований збір відходів, що динамічно реагуватиме на зміни у виробництві відходів та інфраструктурі міста.

Про це повідомляє Recycling-magazine.

Динамічний збір відходів є частиною амбіційного проекту Sensoneo. Проект співфінансується програмою Європейської інноваційної ради Horizon2020.

Завдяки проекту, місто Прага зможе систематично зменшувати вплив на навколишнє середовище, пов'язане з процесом збору відходів, максимізувати ефективність наявних транспортних засобів (вантажівок) та використовувати гнучкість у разі непередбачуваних змін.

"Міста у всьому світі стикаються з проблемами, пов'язаними зі зростаючим урбанізмом, збільшенням обсягів відходів та недостатньою гнучкістю, що нині ще більше підкреслюється внаслідок триваючої пандемії. Інноваційні технології, які ми перевіримо під час пілотного проекту, відповідають стратегії Праги, орієнтованій на стійкість та кругову економіку. Я впевнений, що цей проект сприятиме нашому плану зробити Прагу активним ініціатором зелених технологій", – заявляє Петр Глубучек, заступник мера Праги.

Проект є безпрецедентним та унікальним за своїми масштабами. Він включає в себе:

✅ Аналіз ефективності збору всіх відходів з використанням унікального методу Sensoneo, заснованого на обробці всіх наявних на даний момент даних, що стосуються контейнерів, транспортних засобів та реалізованих маршрутів. Це дозволить виявити слабкі місця та можливості для економії та покращення якості обслуговування.

✅ Відкриття нових велосипедних маршрутів з метою зменшити кількість транспортних засобів, що використовуються під час збору відходів.

✅ Збір відходів за допомогою автоматизованих маршрутів (гнучко відображаючи щоденні специфічні потреби) за допомогою навігації Sensoneo, яка спеціально розроблена для унікальних вимог індивідуальних транспортних засобів для збору сміття -> це полегшує працевлаштування водіїв без попереднього досвіду водіння в певних районах чи на окремих маршрутах.

✅ Підсумкове оцінювання – продемонструє економію (час, вартість, паливо, викиди) із порівнянням "до – після".

Проект також включає моніторинг у реальному часі 550 контейнерів для електронних відходів за допомогою сенсорів Sensoneo для оптимізації збору відходів, забезпечення достатньої кількості вільних ємностей для громадян і, таким чином, підтримки переробки цього товару. Операційна частина проекту займе один рік. Таким чином, місто Прага отримує унікальну можливість випробувати наживо технологію, яка має на меті подолати поточні проблеми відходів у містах. Етап підготовки проекту триває, а початок експлуатаційного етапу заплановано на березень 2021 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
ИЗВЕСТНА...ЛЮБИМА... и не "наезжала"...ни на кого завистливыми...злобными комментами...чтоб хоть как-то прославиться....
е
Брехло ссылку сюда где твои ответы на вышеприведённые вопросы! Живо трепло... Это ты тут всех задолбала своими моряками 6-го флота и славами Америке.. И нефиг рот не затыкать, подстилка американская, за печеньки и труселя продающая мою страну...
Елена
Ты как попка, одно и тоже,сто раз по кругу,тебе отвечаешь,ты ответов не понимаешь и задаёшь их снова и снова,снова и снова,просто задолбал уже.иди работай.
е
Многолетняя ведущая шоу Х-фактор.. Смотрит его достаточное количество граждан Украины, чтоб по праву называть её известной...
УКР
Вот вопрос автору. А как должны? Крайне позитивно!
е
Да я и не парюсь, уважаемый.. Просто ее бред ведь читают, вот пусть видят её тупость, то что она не в состоянии на свои заявления и утверждения отвечать...
МВФ
А давайте порядочность судьи проверят в течении 10 лет. А ха ха ха и заднеприводный ли он в ГЕЙРОПЕ у Абрамоувичуса. А после к Сакакашлвили на курс сосание галстуков. И потом только в бой.