Експерти назвали найкращі напрямки в туризмі
События в миреchasdiy.org19 ноября 2020

Експерти назвали найкращі напрямки в туризмі

Цього року організатори Best in Travel 2021 переглянули підхід до подорожей і особливу увагу приділили питанням екологічності та сталому розвитку.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Міжнародний туристичний портал Lonely Planet представив переможців щорічного конкурсу Best in Travel 2021, підсумки якого були опубліковані на сайті ресурсу.

У реаліях пандемії коронавірусу організатори конкурсу переосмислили підхід до подорожей і змінили категорії вибору переможців Best in Travel.

У цьому році було виділено три категорії: стійкість, спільнота і різноманітність.

Коментар:Коли в цьому році наш світ повністю зупинився, ми задумалися над тим, як можна найкраще дати нашим читачам можливість подорожувати відповідально і стати агентами позитивних змін“, – наголосив президент Lonely Planet Луїс Кабрера.

Піший маршрут року – Le Vie di Dante (Шлях Данте) в Італії, що пропонує туристам пройтися знаковими місцями з біографії автора Божественної комедії.

Найкраща програма з порятунку дикої природи – Руанда, чия Програма охорони природи допомогла врятувати від повного знищення диких гірських горил і в процесі цього створила новий план сталого збереження дикої природи в регіоні.

Найкраще розвинений напрямок – острови Антигуа і Барбуда, які після руйнівного урагану Ірма в 2017 році зробили значні кроки щодо сприяння сталому розвитку по всій країні.

На островах заборонили пластикові пакети і вироби з полістиролу, а також створили Зелений коридор – групу екологічно чистих готелів, курортів і підприємств.

Найкращий туристичний маршрут на поїзді – Rocky Mountaineer в Канаді, організатори якого заради збереження пишноти Скелястих гір зробили кроки зі скорочення викидів вуглекислого газу і утилізації відходів.

Крім того, Rocky Mountaineer щорічно вносить вклад в Національну програму озеленення Tree Canada, в результаті чого на сьогоднішній день в Британській Колумбії висаджено понад 13 500 нових дерев.

Найкращий гастрономічний напрямок – Греція, яка славиться ринками органічних продуктів, дикими травами і морепродуктами і є лідером серед найбільш екологічних продовольчих регіонів світу.

Найкращий велосипедний маршрут – дорога Virginia Mountain Bike Trail в США, що пропонує туристам майже 500 миль для байкпакінгу (суміш між велосипедним туризмом і альпінізмом).

Найкраще житло – готель Grootberg Lodge в Намібії з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, який допомагає зберегти популяції левів і чорних носорогів завдяки розширенню прав і можливостей громад.

Він споживає мінімум енергії, і його підхід до економії води був розроблений з місцевою громадою. Курорт створює робочі місця і таким чином зменшують вплив людини на дику природу Намібії. Він успішно перетворив деяких браконьєрів на захисників природи.

Найкращі острови – острови архіпелагу Палау в Мікронезії, які після десятиліть прогресивної політики, захисних заходів і зобов’язань з боку відвідувачів вийшли в авангард екологічної стійкості.

У 2009 році в Палау був створений перший в світі заповідник для акул, також це була перша держава, яка заборонила сонцезахисний крем, токсичний для рифів.

Після прибуття кожного відвідувача просять підписати Зобов’язання Палау, соціальний договір, в якому говориться, що мандрівник буде діяти екологічно відповідально під час свого перебування.

Найкращий міський напрямок – Гетеборг в Швеції, який до 2030 року має намір стати незалежним від викопних ресурсів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ВОТ ЭТО ЙОЛКА
Ну, ладно, от звезды укров корёжит и типает, тогда бы вилку свою присобачили бы на верхушке йолки. Но муляж члена на верхушке йолки - это полная деградация мозгов украины!!! Вместо игрушек тогда пусть развесят и другие сексуальные игрушки, вместо снегурочки - надувную бабу для всех желающих. Ну а дедом морозом клоун с пианиной пусть поработает.
Весёлый Роджер
Ты Шмуля, пропахандон пердунистый, опять ВСЁ врешь падлюка! Я писал про Русскую картошку и Русское Сало, шо ты падла за обе щёки уплетало, но дерьмом Россию, при этом, поливало!
все идет по плану
Ну как тебе сказать, облепиха, срашку ждут АДские санкции, не более.
в кратце
Малдаване не хотят жить в малдове, малдаване хотят жить в высакажуховнай скрепанутай срашке!
бесовщина нахуй
Твою ж мать, после картиночек этой журнашлюхи, хоте ему посоветовать посмотреть михака-бесонога, а он уже тут как тут! Сука, до слез ))))
Весёлый Роджер
НЕТ Тельняшкин!!! Ты не прав! Цэ ыщо тильки преддупье! Переводу не подлежит, тому шо цэ можно тильки прочувствовать на своей ...!
приоритеты
Пьшэки еще те нацысты. Но главный их враг, не хахлы.