События в миреwww.ukrinform.ua23 окт.

Екссоратника Джуліані визнали винним в незаконному фінансуванні виборів у США

nk_hauz/EEuo98d7R.jpeg

Федеральне журі визнало Льва Парнаса, екссоратника політика Рудольфа Джуліані, винним за шістьма пунктами в незаконному фінансуванні виборів у США.

Як повідомляє Укрінформ, про це інформує CNN.

Присяжні визнали Парнаса винним у змові зі спільниками, метою якої було використання грошей російського бізнесмена Андрія Муравйова для фінансування виборчих кампаній у США. Парнас у першу чергу підтримував кандидатів у тих штатах, де можна було отримати ліцензію на ведення бізнесу з виробництва та легального продажу марихуани.

Бізнесмена було також засуджено за використання грошей Ігоря Фрумана, який раніше визнав себе винним, і фальшиву кампанію для спрямування сотень тисяч політичних пожертв комітетам Республіканської партії, а також брехню про це Федеральної виборчої комісії.

Парнасу загрожує до п'яти років тюремного ув'язнення за кожним з п'яти пунктів обвинувачення, а шостий епізод за фальсифікацію записів у ФВК тягне за собою максимальний термін тюремного ув'язнення - 20 років.

Парнас виступив перед судом вдень, у п'ятницю, сказавши: «Очевидно, я засмучений, але зараз я просто хочу повернутися додому до дружини, дітей і розібратися з цим. Я хочу подякувати (своїм) адвокатам, Джо і Стефані».

Андрія Кукушкіна, соратника бізнесмена Муравйова, також було визнано винним у порушенні фінансування виборчих кампаній. Йому загрожує п'ять років тюремного ув'язнення.

Як повідомлялося, Руді Джуліані та Лев Парнас фігурували у розслідуванні про імпічмент президента Трампа у Палаті представників США. Джуліані виступав як захисник Дональда Трампа, а Лев Парнас поділився з законодавцями документами, які, навпаки, вказували на сумнівні схеми Білого дому щодо України. Серед іншого було встановлено, що після розмови Парнаса з Трампом, президент США розпорядився замінити посла США у Києві Марі Йованович. Крім того, стало відомо про можливе незаконне стеження за послом Йованович, що зараз є предметом спільного вивчення України і США.

💬 Последние комментарии
Традиция такая!
Конечно, украинцы недоедают фрукты! Они их НАДКУСЫВАЮТ! Ну традиция такая!
Мяколя
нам требо, тоди ми москалей лазером спалимо
---
не -такое как ты новый год в Париже с метлой и тряпкой.В качестве уборщика ,а там хоть с гимном хоть без гимна лишь бы тихо.
---
а ну скажи военный совет партии народный фронт это хорошо? порошенко президент это хорошо? ницой это хорошо? парасюк пишет законы это хорошо?.........
Пектолванъ Мінусъ
"Кому и кобыла- невеста" ...тому и "герои" соответствующие . Ходить в центр когда-то вполне культурного и цивилизованного Города, который с 2001 го заезжие немытые "гасконцы" упорно превращали в своё "йобанэ сэло" , а в 2014 -ом , окончательно превратили в капище поганое ??? Так себе "квест"......thanx, но , откажусь. Я,видите-ли, с детства люблю чистоту и порядок. А дегенеративные рожи "свідомих патріотів" вызывают ровно те самые чувства , как впервые попробованная в юности " бурячиха" . Когда организм не принимает даже запаха и рвотный рефлекс не позволяет сделать и глоток. . Видите-ли, пани , не всем на Украине снится ваша "Эуропа". Далеко не все ссутся кипятком при упоминании " Амэрыци" и прочего селянского "мастурбационного контента" . Майдан - место встречи идиотов. Майдан - это "козье болото", куда непреодолимо тянет свиней. Майдан -это раковая опухоль , которой дали распространить метастазы. Вот такая оценочная шкала сего мерзейшего явления . К счастью, таких как я немерено даже в Киеве .
ВИТАЛЮ - В САНТА КЛАУСЫ! СРОЧНО!
Куев Кличко снежком укутывал: "смотри не замерзай"! Он кастинг проходил на должность санта клауса!
Кот Матроскин
Какой точный план. В Генштабе России явно американский крот...