События в миреukrrain.com12 янв.

Ердоган закликав турків економити воду

nk_hauz/-mqpoflq_6tblwhoao5o.jpg

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган закликав жителів країна економити воду в зв'язку з виниклим дефіцитом водних ресурсів через посуху. Про турецький лідер заявив у телевізійному зверненні до нації 11 січня.

Ердоган зазначив, що зараз країна переживає один з найбільш посушливих періодів за свою історію. За його словами, деякі водосховища повністю себе вичерпали, тому необхідно вжити заходів перед загрозою посухи, передає турецький канал NTV.

Ердоган зазначив, що в питанні економії питної води у країни є «істотний потенціал», і за свідомого споживання можна економити близько 50% поживної вологи.

Раніше турецький лідер заявляв, що минулий 2020 рік став для країни одним з найбільш посушливих, повідомляла турецька Milli Gazete. Він звертав увагу на необхідність ефективного та економічного управління водними ресурсами.

За його словами, через загрозу поширення коронавірусу в країні відбулося значне збільшення використання питної води. Він підкреслив, що влада зробила серйозні фінансові вкладення у забезпечення населення водними ресурсами.

За даними порталу Worldometer, в Туреччині зафіксовано 10 220 нових випадків захворювання COVID-19, всього їх число за час пандемії перевищило 2,336 млн.

Крім того, 1 січня в країні зафіксували щонайменше 15 випадків захворювання на новий штам, який раніше було виявлено у Великобританії.

nk_hauz/-mqpoicww7asf9thdohy.jpg

Авторские статьи