События в миреfbc.ua2 мая

Естонія і Фінляндія побудують тунель між країнами

nk_hauz/-mzgz-ewduoynb0caa7n.jpg

Фінляндія і Естонія днями підписали меморандум про наміри щодо співпраці в транспортному секторі. Головними підписантами стали міністр економіки Естонії Тааві Аас (Taavi Aas) і міністр транспорту Фінляндії Тімо Харакка (Timo Harakka).

Відомо, що меморандум передбачає:

  • співробітництво і обмін інформацією в транспортному секторі,
  • просування великих транспортних проектів, таких як:
    • тунель Таллінн-Гельсінкі,
    • швидкісна залізнична магістраль Rail Baltic,
    • трансєвропейська транспортна мережа,
    • коридор Північне море – Балтика.

Слід зазначити, що підписаний документ – «це перший крок у справі з’єднання тунелю з транс’європейською транспортною мережею, що є попередньою умовою для подачі заявки на співфінансування від Європейського Союзу (ЄС)».

За попередніми даними, вартість тунелю оцінюється до 20 млрд євро, що не під силу тільки Естонії і Фінляндії.

«Для Естонії та Фінляндії, м’яко кажучи, складно реалізувати цей проект на свої гроші, тому ми хочемо залучити співфінансування Європейського Союзу та серйозно розглядаємо можливість залучення в проект приватного сектора», – сказав під час підписання естонський міністр Аас.

💬 Последние комментарии
3020
Она бы лучше своего клоуна кормила, а то его уже прёт от дури.
3020
Часы показывали полшестого, поскольку вручал их политический импотент.
3020
После официальной части торжества в Киеве планируется концерт группы «Антитела» с участием Президента Владимира Зеленского, руководства Министерства обороны и Вооруженных Сил Украины. Вот так кратко и правдивее нужно освещать сие событие.
3020
Ну сказали бы честно, что обосрались
3020
Составитель этого конгениального плана, укурившись его же, хочет явно переплюнуть Герберта Уэльса.
3020
Не, с Колумбии прибыл кокс для злоупотреблений, а то как же дальше энергично и с задором, не сбавляя темп ЗеНаполеон будет жечь очередную чушь по телеку.
3020
Но было 73 процента умалишённых, которые голосовали за ЗеНаполеона и его подельников. Это те же особи, что вкладывали в МММ, любители мексиканских сериалов, развесистой клюквы, завсегдатаи зомбоящика и другие легковерные лохи.