События в миреlifestyle.24tv.ua22 дек.

Фантастичний парк та читальня: у США втілили неймовірний проєкт громадського простору

nk_hauz/MUmlRxT7R.jpeg

Комфортні громадські простори – один з найбільших трендів останніх років. Спілкування та активне дозвілля стали важливими частинами суспільного життя.

Студія Adjaye Associates представила своє творіння в американському місті Вінтер Парк. Його втілення має надихнути громади по всьому світу.

Новий парк з бібліотекою – це розширення можливостей супсільства для навчання, спілкування та обміну досвідом. Новий хаб задуманий як мікросело, в якому кожен буде почуватися комфортно та натхненно.

nk_hauz/UjE_RxTnR.jpeg

Тут є двоповерхова бібліотека, центр для заходів з терасоб на даху та вітальня, яка є об'єднуючим простором. Кожна зона проєкту продумана до найменших дрібниць.

nk_hauz/YaPlgbo7R.jpeg

Озеро Мендсен – центральний акцент проєкту. Територія дозволяє насолодитися його красою, а будівля спроєктована таким чином, щоб з терас відкривався просто приголомшливий вид на територію.

nk_hauz/ssE_RbT7g.jpeg

Цей проєкт – яскравий приклад турботи про громаду, який надихає на постійне вдосконалення та дозволяє будувати міцні суспільні стосунки.

💬 Последние комментарии
Робин Гуды ждут отключения SWIFT.
Путин назвал «калечащими друг друга калеками» США и Евросоюз, которые больше ни на что не способны, и уже даже совсем не рассматривают возможность отключения России от SWIFT, опасаясь грабежей Чернокожими ковбоями "Почтовых дилижансов" с наличкой, как в 90х...
Никилай Дриздив спрашивает
крест НАТО - это немецкий крест Гитлеровской Германии или таки из советской телепередачи "В мире животных"?
е
Елена, вон тебя цельный президент(кстати один из ТВОИ кумиров) в военкомат призывает.. а ты дома диване отлеживаешься - непорядок!)))
е
Елена, так говоришь америка самая-самая?))) у тебя точно методички для американских обывателей.. тут об это так и написали))))
Инна
Не обижайте Хазанова
е
странно ТАКАЯ развитая страна, делающая ЛЕДОКОЛЫ, как утверждает тут Елена, а снег для нее проблема... впрочем как и для супер-пупер развитой америки.. Елена как же так-то?))))
е
Елена прокомментируй.. так кто говоришь бабки любит, а кто о населении заботится?...